termíny: 8. – 12. července 2024 / 15. – 19. července 2024 / 29. července – 2. srpna 2024 / 12. – 16. srpna 2024 / 26. – 31. srpna 2024
cena: 3 400 Kč/dítko
věk: 6 – 12 let (umět číst a psát výhodou)
typ tábora: příměstský (od 8 do 16 hodin)

Vždy před hlavním vchodem do ZOO, popřípadě jinde dle informací v konkrétní den od vedoucího tábora. (Vždy však v okolí ZOO, jiný vchod, nebo podobně…)

S sebou mají děti mít: batůžek s lahvičkou na pití (možnost doplnit), malou svačinu na dopoledne a odpoledne, pláštěnku (mobil ani jiná elektronika – NE, pokud se nedohodnou s vedoucím tábora jinak).

Cena tábora: 3 400 Kč (údaje k platbě najdete u přihlášky v Klientském centru). Příslušnou částku uhraďte nejpozději do 30 dnů od přihlášení. Individuální dohoda je možná po osobní konzultaci.


Program ZOO tábora s Klikou 2024:

Program tábora se odehrává v Liberecké Zoologické zahradě a přilehlých prostorách Lidových sadů. Je možné, že se vydají i na výlet na Libereckou výšinu či ke Skautské studánce. Děti si kromě her a společných radovánek užijí ZOO každý den. Letos je táborový program obohacen o různorodé aktivity, na kterých se podílí ZOO Liberec. Děti se tak mohou například dozvědět více o Zoologické zahradě i o jejich zvířecích obyvatelích přímo do ošetřovatelů …

Poslední den tábora se vždy koná společné zakončení tábora za vaší účastí! Nechte si tedy v pátek po vyzvednutí dětí krátký čas na společný závěr. O přesném čase, místě i průběhu zakončení vás bude informovat hlavní vedoucí v průběhu tábora.

Stravování: Pro děti je kromě obědů zajištěný i celodenní pitný režim, po vypití lahvičky z domova je možnost doplnit si pití u oběda z várnice, nebo jej může ve stanovený čas doplnit vedoucí tábora u vchodu do ZOO.

Kapesné: Je na zvážení rodičů. Dětem můžete dát drobné mince na zakoupení suvenýrů nebo pochutin v ZOO, je to však na vašem zvážení a na vašich instrukcích, které dítěti dáte (kolik, co a čeho si může/nemůže koupit) Za peníze svěřené dítěti vedoucí tábora neručí.


Přihlašování na jednotlivé termíny táborů:

Přihlašování na tábor probíhá prostřednictvím Klientského centra Domeček. V sekci tábory najdete vámi vybraný turnus ZOO tábora po otevření dál intuitivně pokračujte v přihlášce.

Po schválení předběžné přihlášky je vaše dítě přihlášeno a vy se zavazujte k platbě, dle údajů z klientského centra. Rezervace místa není možná.

Více o přihlašovacím systému najdete ZDE!

Po přihlášení vás budeme v průběhu dalších měsíců kontaktovat prostřednictvím e-mailu uvedeného v přihlášce. V den nástupu na tábor donesete vyplněnou bezinfekčnost a kopii kartičky pojištence.

Vedoucí táborů: Michala Truhlářová a další …
(vedoucí jsou uvedeni v klientském centru u jednotlivých turnusů)


V případě, že máte dotaz ohledně zajištění či odhlášení z tábora, obraťte se na vedoucí organizace formou e-mailu: info@motyckovicklika.cz