Termíny: 3. – 7. 7. / 17. – 21.7. / 31.7. – 4. 8. / 14. – 18. 8. / 28. 8. – 1. 9. 2023
Věk účastníků: 7-11 let
Sraz děti: 7.45 – 8.00 hodin
Rozchod dětí: 16.00 – 16.15 hodin

Vždy před hlavním vchodem do ZOO, popřípadě jinde dle informací v konkrétní den od vedoucího tábora. (Vždy však v okolí ZOO, jiný vchod, nebo podobně…)

S sebou mají děti mít: batůžek s lahvičkou na pití (možnost doplnit), malou svačinu na dopoledne a odpoledne, pláštěnku (mobil ani jiná elektronika – NE, pokud se nedohodnou s vedoucím tábora jinak).

Cena tábora: 3 200 Kč (údaje k platbě najdete u přihlášky v Klientském centru). Příslušnou částku uhraďte nejpozději do 31. května 2023. Individuální dohoda je možná po osobní konzultaci.


Program ZOO tábora s Klikou 2023:

Program tábora se odehrává v Liberecké Zoologické zahradě a přilehlých prostorách Lidových sadů. Je možné, že se vydají i na výlet na Libereckou výšinu či ke Skautské studánce. Děti si kromě her a společných radovánek užijí ZOO každý den. Letos je táborový program propojen seznámením se s různými pozicemi a zaměstnáními v ZOO a pár z nich si děti vyzkouší …

Poslední den tábora se vždy koná společné zakončení tábora za vaší účasti! Nechte si tedy v pátek po vyzvednutí dětí krátký čas na společný závěr. O přesném čase, místě i průběhu zakončení vás bude informovat hlavní vedoucí v průběhu tábora.

Stravování: Pro děti je kromě obědů zajištěný i celodenní pitný režim, po vypití lahvičky z domova je možnost doplnit si pití u oběda z várnice, nebo jej může ve stanovený čas doplnit vedoucí tábora u vchodu do ZOO.

Kapesné: Je na zvážení rodičů. Dětem můžete dát drobné mince na zakoupení suvenýrů nebo pochutin v ZOO, je to však na vašem zvážení a na vašich instrukcích, které dítěti dáte (kolik, co a čeho si může/nemůže koupit) Za peníze svěřené dítěti vedoucí tábora neručí.


Přihlašování na jednotlivé termíny táborů:

Přihlašování na tábor probíhá prostřednictvím Klientského centra Domeček. V sekci tábory najdete Letní pobyt po otevření dál intuitivně pokračujte v přihlášce.

Po schválení předběžné přihlášky je vaše dítě přihlášeno a vy se zavazujte k platbě, dle údajů z klientského centra. Rezervace místa není možná.

Více o přihlašovacím systému najdete ZDE!

Po přihlášení vás budeme v průběhu dalších měsíců kontaktovat prostřednictvím e-mailu uvedeného v přihlášce. V den nástupu na tábor donesete vyplněnou bezinfekčnost a kopii kartičky pojištence.

ZOO tábor I. Termín: 3. – 7. 7. 2023Vedoucí: Míša Truhlářová
ZOO tábor II. Termín: 17. – 21. 7. 2023Vedoucí: Radka Pazderníková
ZOO tábor III. Termín: 31. 7. – 4. 8. 2023 Naplněn!Vedoucí: Míša Truhlářová
ZOO tábor IV. Termín: 14. – 18. 8. 2023Vedoucí: Tomáš Melíšek
ZOO tábor V. Termín: 28. 8.– 1. 9. 2023Vedoucí: Matěj Bereckei

V případě, že máte dotaz ohledně zajištění či odhlášení z tábora, obraťte se na vedoucí organizace formou e-mailu: info@motyckovicklika.cz