Máte rádi dobrodružství jako děti? Chcete společně se svými dětmi zažít víkend plný legrace, napětí, tvoření i spolupráce? Víkendy s dlouholetou tradicí v Klice nyní nabízí Víkend pro rodinu. Program je celistvý, zaměřený na aktivity pro rodiče a děti. Děti se učí samostatně rozhodovat a komunikovat, starat se o své věci a učí se zodpovědnosti za svá rozhodnutí.

Rodiče si vyzkouší jaké je nechat rozhodnutí na dětech, objeví společné cesty komunikace a spolupráce, naučí se nové hry a mohou si dovolit být znovu dětmi. Víkend rozvíjí spolupráci a komunikaci s ostatními dětmi, ale i s dospělými. Prožijete si nezapomenutelná dobrodružství v kolektivu,
kde můžete být tady a teď a hrát si jako děti.

Víkend má svůj režim a všechny aktivity se konají společně, děti i rodiče tak mají možnost být spolu a sdílet své prožitky. Rodiče spolu s dětmi i spí v jedné místnosti, která je pro jejich potřeby a pohodlí upravená do tématu akce.


Nabídka víkendů pro rodiče a děti pro šk. rok 2023/2024:

Přihlašování na veškeré akce, víkendy, tábory, kurzy či workshopy probíhá prostřednictvím klientského centra. Před samotným přihlášením je nutné se nejprve v klientském centru registrovat. Více o přihlašovacím systému najdete zde – přihlašovaní na akce!

Při přihlašování přes Klientské centrum přihlašte na akci své dítko – s vaší účastí počítáme automaticky 🙂
Pokud plánujete účast s více dětmi, je nutné přihlásit každé dítko zvlášť.


Víkendíček I. – První pohlazení

…aneb tati, mami buď tu s námi!

Termín: 10. – 12. 11. 2023
Cena:
1400 Kč/ dětský účastník
1800 Kč/ dospělý účastník
Věk dětských účastníků: 3 – 7 let
V tomto roce jsme se rozhodli uspořádat dva zážitkové víkendy pro rodiče s dětmi protkané dobrodružstvím společnými zážitky. Tyto víkendy jsou určené pro rodiče s malinkými dětmi 3 – max.7 let, aby se mohli programu účastnit sourozenci s rodičem.

Budeme se zabývat tématem laskavosti a štědrosti. Program je celistvý, propojený příběhem
s aktivní účastí dětí i rodičů. Přijďte se na okamžik stát dětmi a dívat se svět jejich očima…

Cílem je:

  • získávání jistoty a sebedůvěry
  • postupné osamostatňování a uvědomování si sebe sama
  • společné prožívání
  • vystoupení z komfortní zóny
  • seznámení s kartami ctností

Počet míst je omezen! – min. 6 rodin max. 10 rodin. V případě, že nebude víkend naplněn, nebudeme jej realizovat. Děkujeme za pochopení!


Těšíme se na vás na všech akcích s Klikou, pokud je vám cokoli nejasné nebo se potřebujete na cokoli zeptat, volejte na tel. 604 873 093