Motyčkovic klika je neziskovou organizací a jejím hlavním cílem je naplňovat smysluplně volný čas nejen dětí, ale i dospělých.
Do všech svých programů a akcí zapojujeme humor a nadsázku, překvapení a kouzlo, také hravost, nevšednost a jedinečnost.

venkovní úpravy
rekonstrukce II. patro
rekonstrukce II. patro

Vše, co děláme, si ve většině případů děláme sami, ať už jde o kuchyňskou linku, aby bylo kde vařit, nebo o matrace, které si sami pošijeme, aby měly děti kde spát. Šijeme, vyrábíme, tvoříme, stavíme a jsou to často opravdu velké výzvy. Snažíme se do všeho dát nás samotné. Lidský tah ruky nebo alespoň malý dotek. Když k nám přijdete s dětmi na Mikulášskou, tak vše, co od nás děti dostanou, prošlo našima rukama. Perníkový Mikuláš, křížaly, osobní přání nebo papírový sáček, který jsme slepili. Záleží nám na každém detailu. Když k nám přijedou děti na víkend či tábor, odměny pro ně jsou vždy vymyšleny tak, aby měly přesah do rodiny a všichni si je společně mohli užít, vyzkoušet nebo u nich bylo o čem vyprávět.

Pro nás jsou všichni, kdo k nám přijdou, cenným kamínkem do naší skládanky příjemného prostředí.
V Klice neposuzujeme, ale přistupujeme laskavě k individualitě každého, kdo přejde s dobrým úmyslem přes náš práh.


A jak nás tedy můžete podpořit?

Rozhodně nás podpoříte tím, že nám vaše děti svěříte – ať už na víkend, kroužek či tábor. … když k nám dorazíte na akci, přijdete na divadlo nebo do pokoje Láryfáry. Každého tu rádi uvidíme a jsme rádi, když má naše práce smysl a máme ji pro koho dělat …

Budeme rádi, když pozvete na tábor, kam jedou vaše děti, vaše sousedy, příbuzné či blízké. Budeme rádi, když o nás povíte ve vaší školce či škole. Budeme rádi, když zážitky, které jste u nás a s námi měli, nebudou viset jen u vás doma na lednici.

Přidejte ruku k dílu. Jak píšeme výše, vše co děláme, děláme na vlastní pěst … můžete se tedy ozvat, zda nepotřebujeme zrovna s něčím pomoct. Nebo se přidat na organizovaných akcích – jako je třeba jarní příprava zahrady …

Přispět na naší činnost můžete také prostřednictvím transparentního účtu, kde je k prohlednutí nejen jmenný seznam přispěvatelů, ale hlavně pohyby na účtu – můžete tak přímo vidět, co jsme za vámi darované prostředky pořídili … více níže↓


V případě finančních darů můžete využít transparentní účet, který je k nahlédnutí na stránkách FIO banky ZDE! Číslo našeho transparentního účtu je: 2001933979/2010 (do poznámky pro příjemce vždy uveď te zkratku – DAR)

V případě potřeby je možné také vytvořit darovací smlouvu.
Vystavíme darovací smlouvu či potvrzení k daním, abyste vy nebo vaše firma měli vše, co potřebujete.

Za jakoukoliv formu podpory opravdu děkujeme.
Naše práce je naší vizitkou. Těšíme se, že se s vámi potkáme.