Během školního roku nabízíme tábory v období podzimních i jarních prázdnin. Tábor nabízíme v příměstské i pobytové variantě.

Pobytová varianta …

Pro děti je zajištěný celodenní program, stravování (5x denně), vstup a jízdné, odměny, aj.

Pobyt pro děti začíná první den tábora v 8 hodin v Klice (adresu naleznete v našich kontaktech). Příchod účastníků je umožněn od 7.45 do 8.00 hodin. Při příchodu je nutné odevzdat vedoucímu pobytu bezinfekčnost s datem počátku pobytu a kopii kartičky pojištěnce (kdo již někdy na víkendu nebo táboře v daném roce byl, tak pouze aktualizuje kartičku v případě její výměny). Ukončení pobytu probíhá v pátek v 16.30 hodin tamtéž, počítejte s krátkým zdržením, každý tábor má svoje zakončení s prezentací pro rodiče.

S sebou si děti sbalí následující věci: 

  • věci na spaní – polštář, pyžamo, plyšák
  • osohygi – hygienické potřeby (kartáček, pasta, ručník…) 
  • přezůvky, pohodlné oblečení dovnitř i na ven – teplé oblečení, nepromokavé rukavice, čepici, zimní obuv
  • batoh s lahvičkou na pití a baterkou
  • oblíbenou knížku či hru

Příměstská varianta …

Pro děti je zajištěný celodenní program, stravování (3x denně), vstup a jízdné, odměny, aj.

Příměsťák pro děti začíná každý den v 8 hodin v Klice (adresu naleznete v našich kontaktech). Příchod účastníků je umožněn od 7.45 do 8.00 hodin. Při příchodu je nutné odevzdat vedoucímu tábora bezinfekčnost s datem počátku tábora a kopii kartičky pojištěnce (kdo již někdy na víkendu nebo táboře v daném roce byl, tak pouze aktualizuje kartičku v případě její výměny). Konec programu je každý den v 17.00 hodin tamtéž, poslední den počítejte s krátkým zdržením, každý tábor s Klikou má svoje zakončení s prezentací pro rodiče.

S sebou si děti sbalí následující věci: 

  • přezůvky
  • pohodlné oblečení dovnitř i na ven – teplé oblečení, nepromokavé rukavice, čepici, zimní obuv
  • batoh s lahvičkou na pití a baterkou
  • oblíbenou knížku či hru

Nabídka pro školní rok 2023/2024

Přihlašování na tábor probíhá prostřednictvím klientského centra. V sekci tábory najdete vámi vybraný tábor, po otevření si můžete vybrat variantu tábora (příměstský/pobytový) a pak dál intuitivně pokračovat v přihlášce. Více o přihlašování najdete zde přihlašovaní na akce!


Podzimní prázdniny s Klikou 2023 „Jak mluví stromy …“

… se zaměřením na podzimní přírodu a její vnímání

Termín: 26. – 29. říjen 2023
(čtvrtek až neděle)
Cena za pobyt podzimní prázdniny 3100 Kč/účastník
Cena za příměsťák podzimní prázdniny 2 600 Kč/účastník

Čtyři dny plné dobrodružství! Společné zážitky, společné vzpomínky! Hraní her, pobyt venku, výlety do okolí, tvoření a vyrábění, sportování i zpívání s kytarou – to je podzimní pobyt/příměsťák s Klikou. 

Podzimní příroda je krásná a každý rok neopakovatelně jiná. Společně zažijeme dobrodružství v lese a budeme pozorovat proměny přírody, naslouchat lesu i sobě. O čem asi stromy mezi sebou mluví?


Jarní prázdniny s Klikou 2024 „Rytíř Roel a sněžný drak“

se zaměřením na vlastní přednosti a překonávání překážek

Termín: 26. únor – 1. březen 2024
(pondělí až pátek)
Cena za pobyt jarní prázdniny 3 800 Kč/účastník
Cena za příměsťák jarní prázdniny 3 200 Kč/účastník

Pět dní plných dobrodružství! Společné zážitky, společné vzpomínky! Hraní her, pobyt venku, výlety do okolí, tvoření a vyrábění, sportování i zpívání s kytarou – to je jarní pobyt/příměsťák. 

Dobrodružství dospívajícího kluka, který by měl vyhovět přání dospělých a stát se neohroženým drakobijcem a skolit draka, jako všichni stateční rytíři před ním. Ale co když nechce? Nebo nemůže? Nebo má strach??? Jak vyzrát na vlastní „nedostatky“ a jak se vymanit z očekávání druhých?


Těšíme se na vás a vaše děti!