VÝLETY ZA POHÁDKOU

Jednodenní výlety pro děti z mateřských škol. Výlet s animátorem do Jizerských hor. Program šitý na míru, plný zábavných a netradičních úkolů končící v Klice, kde na děti čeká dramatická dílna spojená s vlastním představením. Děti i paní učitelky provede programem animátor, který se o vás postará a vše zajistí dle vašich potřeb a možností dětí. Program a cesta respektující věk a zralost účastníků – vhodné i pro malásky. Oběd v cíli a možnost relaxace po obědě. Dramadílna pro děti, společné „divadelní“ představení, divadelní improvizace ….


Během školního roku 2019/2020 nabízíme dva typy výletů:

Výlet koncipovaný jako dobrodružná cesta za neobyčejným pokladem. Děti společně s paní učitelkou projdou pod vedením animátora výletovou trasu s úkoly a nakonec je bude čekat i poklad. Průvodce cestou lze zvolit dle vašich aktuálních témat v MŠ.

Cesta plná neobyčejných úkolů končící v Motyčkovc klice. Završením cesty je společná dramadílna spojená s aktivním zapojením všech dětí. Děti si pak vytvoří svojí loutku, se kterou společně zahrají jednoduchý příběh – v návaznosti na prožitou cestu.


Zarezervujte si termín pro vaši třídu na našem mailu info@motyckovicklika.cz

Cena za účastníka činí 50 Kč/ maximální počet účastníků je 30.

Cena s obědem činí 100 Kč/za účastníka

Pedagogický doprovod je zdarma.

Dostat se k nám dá autobusem číslo 18 – zastávka Kateřinky-učiliště.