Nabízíme vám program s přespáním na jednu noc s netradičním zážitkovým programem. Ucelený program je pro vás a vaši třídu připraven po celou dobu pobytu. V rámci programu zapojujeme hlavně metody a principy dramatické výchovy, výchovy ke ctnostem a zážitkové pedagogiky …

V bezpečném prostoru společné hry si mohou děti vyzkoušet nanečisto to, co se každému z nás hodí v běžném životě. Je to tedy trénink.
Zážitky, které na nich děti získají, s pomocí našich lektorů převádějí do zkušeností, které pak uplatní ve svém životě.

Jak to tu chodí?

Pobyty je možné realizovat pouze v termínech níže uvedených po předchozí rezervaci (Pro školní rok 2024/2025 jsou možné pouze pobyty z pondělí na úterý). Vše záleží i na individuální dohodě, proto nás v případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat.

Přespání je připraveno v jedné místnosti na vyvýšené posteli/patře. Každý má svůj polštář a deku nebo vlastní spacák. Bezpečnost dětí je zajištěna. (večerní čtení pohádek, divadlo a dohled až do usnutí). Stravování 5x denně – v podobě snídaně, svačiny, oběda, svačiny a večeře i pitného režimu zajistíme na míru – můžeme si i upéct vlastní dobrotu nebo umíchat pomazánku, výjimky ve stravování nejsou překážkou.

Cena za pobyt:
Pobyt přes jednu noc – 1400 Kč/účastník
(Individuálně lze domluvit i vícedenní pobyt)

maximální počet účastníků je 30 žáků
minimální počet účastníků je 20 žáků
V případě menšího počtu dětských účastníků se může cena lišit!

  • V ceně je zahrnuto:
  • stravné 5x denně (začíná se dopolední svačinou a končí se svačinou na cestu)
  • ubytování
  • lektorné
  • program pro děti i dospěláky
  • výtvarný materiál a pomůcky

Celoroční témata pro zážitkové pobyty (realizace možná během celého školního roku)

Program, který rozpláče i rozesměje …

… to mě zajímá!

Prožitkový program s cílem seznámit děti s pestrostí našich pocitů a různorodostí jejich projevů. Jak to vypadá když se hněvám? A k čemu je takový hněv dobrý? Co se mnou dělá radost a co smutek? Když se bojím, třesou se mi kolena? A co mi pomáhá je udržet na uzdě?

Přijďte se více poznat a najít své emoce v sobě. Všichni spolu, ale každý sám za sebe. Program pro podporu emoční výchovy a stability emočních výkyvů vznikl s podporou odborníků v rámci projektu „Být spolu“

Jaké to je projít si procesem změny …

Chci vědět více …

Jaké to je být hrdinou? Co takový hrdina musí překonat? Můžeme se hrdinou narodit nebo se jím lze pouze stát… Odvaha, píle, laskavost, úcta i pokora jsou tu pro každého hrdinu …Pokud chcete nechat děti poznat jejich hrdinu v sobě, potom se těšíme na setkání!

Tematický program provází známý příběh/či pohádka (podle věku dětí), který navozuje výzvy, vytváří příležitosti a přináší hrozby, kterým na své cestě čelí každý hrdina.

Země potřebuje pomoct!
Začni právě ty!

Další informace

Tajná celosvětová organizace volá do služby všechny potřebné agenty.“ Prožitkový program seznamuje hravou formou jeho účastníky s lidskými hodnotami a ctnostmi, o které je třeba stále pečovat.

Aktivity zaměřené na spolupráci a kooperaci v kolektivu učí děti vzájemné komunikaci, respektu a schopnosti řešit problémy bez přítomnosti dospělého mentora.

Obstojím ve zkouškách zloduchů Roalda Dalha?

O čem to bude?

Dobrodružný svět známého knižního autora Roalda Dalha nás nechá nakouknout do jeho tajuplných příběhů a některé z nich formou prožitkových her zvesela oživit a poznat tak sami sebe.

Program je zaměřený na osobnostní výchovu a spolupráci v kolektivu. „Prošel bych výběrem v továrně na čokoládu? Překonal bych s ostatními nástrahy ředitelky Kruťákové?“ na to si může v rámci programu každý přijít sám …

Témata navazují na svátky či období (realizace pouze k ročnímu období či svátku)

Podzimní les jako místo pro bádání …

O čem to bude?

Prožitkový program zaměřený na fungování lesa a jeho význam pro nás. Les je místo, které si žije vlastním životem a stromy, které nám lemují cestu, toho prožívají mnoho – úplně stejně jako my lidé. Jednotlivé aktivity jsou inspirovány různými knižními příběhy z lesa.

Formou her a tvořivých aktivit si tak účastníci programu mohou uvědomit procesy, fakta a zajímavosti, které nám lesní prostředí nabízí …

První sníh s sebou přináší nejen zimní radovánky …

Další informace

Tematický program je inspirovaný svátkem svatého Martina, tradicemi, které ho provázejí a prvním sněhem. Program je protkán tvořivými aktivitami, které v účastnících probouzejí kreativní přístupy a nové pohledy na běžné věci.

Část programu probíhá formou dramatické výchovy, které cílí na spolupráci v kolektivu.

Zažít předvánoční čas za dva dny a bez stresu?

… to mě zajímá!

Vánoční program využívající prvky tvořivé dramatiky pro přiblížení adventního času. Tradice v jiném pojetí, kdy se děti stávají účastníky interaktivního divadelního představení, které probíhá za jejich aktivní účasti.

Děti se zamyslí nad hodnotami a smyslem Vánočního času, propojí jednotlivé tradice a mohou přemýšlet nad tím, proč se dělají.

Pašijový týden jak se patří tradičně a se vším všudy!

Chci vědět více …

Prožitkový program využívá prvky tvořivé dramatiky pro přiblížení tradic a zvyků našich předků v období jara. Tradice dětem představujeme v jiném pojetí, kdy se děti stávají tvůrci interaktivního kalendáře, který si odnášejí do třídy.

Děti se zamýšlí nad hodnotami a smyslem jarních svátků, propojí mezi sebou jednotlivé tradice a společně přicházejí na kloub jejich smyslu.

1. Po vyplnění formuláře níže, vás budeme kontaktovat prostřednictvím emailu, který jste uvedli.

2. Obdržíte podrobnou objednávku, kterou je třeba vyplnit, podepsat a zaslat zpět.

3. Program máte závazně objednaný, provede platbu zálohy, dle zvoleného způsobu a už se jen spolu s námi těšíte na společné setkání 🙂

(Pro školní rok 2024/2025 jsou možné pouze pobyty z pondělí na úterý)