Od září 2022 přecházíme v systému přihlašování na nový systém „Domeček“ který nám ulehčí starosti s kontrolou plateb a celkovou administrativní prací. Vám jako uživatelům nabízí kompletní přehled o vašich přihláškách v jednom přehledném systému.

Registrací do Klientského centra se k ničemu nezavazujete … pouze vytváříte svůj účet pro přihlašování, který vám poté usnadní všechny kroky pro přihlášení se na akci, tábor či víkend s Klikou! Všechny údaje se uloží a vy je už nemusíte znovu a znovu vypisovat do každé přihlášky, kterou u nás vytvoříte, není se tedy čeho bát! Tak hurá do přihlašování!


Jak na to?

Pro přihlášení na jakoukoli naši akci je nejprve nutné se zaregistrovat v „Klientském centru“. Po provedení registrace vám přijde potvrzení na e-mail, když jej odsouhlasíte, máte u nás vytvořený účet a přihlašování může začít!

Klientské centrum je rozdělené do sekcí podle typů akcí, na které se můžete přihlásit. Kroužky, Akce a Tábory je zde možné filtrovat podle jejich zaměření. Při rozkliknutí vámi vybrané akce, kroužku či tábora se vám přehledně ukáže jeho popis, základní organizační informace i cena.

Postup registrace je tedy:

REGISTRACE V DOMEČKU → E-MAIL → POTVRZENÍ V DOMEČKU

… jako u každé jiné platformy pro registrovaní či přihlašování…


Jen tři kroky k online přihlášení

Pokud se rozhodnete k přihlášení vás či vašeho dítka na vybraný typ aktivity, je potřeba projít tři kroky.

  1. Přihláška – základní informace o vás vyplníte v online přihlášce. Šedivá pole vyplňovat nejdou, tyto informace o vás nepotřebujeme znát. Datum narození se vyplňuje ve formátu DD.MM.RRRR. (před jednociferná čísla je tedy nutné uvést nulu).
  2. Údaje – v dalším kroku vyplníte podrobné informace = vaše údaje. Informace o druhém zákonném zástupci nejsou povinné a stejně jako v předchozím kroku šedivá pole vyplňovat nejdou.
  3. Podmínky – v tomto kroku si můžete přečíst různé podmínky přihlášky, k čemu se zavazujete vy, k čemu my a zda souhlasíte s fotografováním a dalším zpracováním osobních údajů dle podmínek stanovených GDPR …

Po vyplnění všech tří kroků online přihlášky (odeslání formuláře) bude vaše přihláška zanesena do naší evidence a jejím finálním schválením se bude v nejbližší době zabývat zodpovědný pracovník. Přihlášce bude přidělen jedinečný variabilní symbol, který prosíme využívejte pro jakoukoli komunikaci s námi. Nebude-li žádná překážka v přihlášení, pošleme vám e-mailem informace ke stažení závazné přihlášky spolu s pokyny k úhradě účastnického poplatku.

Podmínky, se kterými souhlasíte v posledním kroku, jsou přehledně vypsané a zdůvodněné v systému … více o nich najdete tam.

Pokud nebude možné váš požadavek na přihlášení uspokojit, např. z důvodu přílišného naplnění nebo naopak jeho nízkého obsazení, budeme vás informovat. V takovém případě bude vaše přihláška zamítnuta.

… v tuto chvíli tedy čekáte, než vám přihlášku potvrdíme …


Platba

Až bude vaše přihláška schválena a přijata, obdržíte e-mail o změně jejího stavu. Vytvoří se její přepis do podoby pro tisk i spolu s příkazem k úhradě, který je možný v klientském centru platit i pomoci QR kódu, ale lze jej uhradit i převodem v internetovém bankovnictví – všechny údaje k platbě obdržíte s PDF přihláškou, nebo je najdete v klientském centru u vaší online přihlášky … už žádné složité hledání kam a co se platí! To je opravdu Juchů!

Ve spodní části přihlášky naleznete předtištěný příkaz k úhradě. Uvedenou částku, prosíme, uhraďte nejpozději k datu, které je pro vybranou akci požadováno. Individuální dohoda ohledně platby je možná po osobní konzultaci. PROSÍME, ZKONTROLUJTE SPRÁVNOST VARIABILNÍHO SYMBOLU, který uvádíte v příkazu k úhradě. V případě chybného zadání nebude vaše platba identifikována.

Prosíme, neplaťte více úhrad pod jedním variabilním symbolem, pomůžete nám tak s hladkým zpracováním vašich plateb.


Co je potřeba vytisknout …

Přihlášku lze ve formátu PDF v klientském centru stáhnout, vytisknout a podepsat. Originál vaší přihlášky nám prosím doneste v den nástupu na akci, kroužek či tábor… spolu s prohlášením o bezinfekčnosti (jedná-li se o víkendy nebo tábory), to je ke stažení na našem webu s sekci dokumenty.


Nedostatky

Pokud při vašem přihlašovaní narazíte na nějaké nedostatky, prosíme, informujte nás o nich. Na některé z těchto nedostatků můžeme mít vliv na jiné nikoliv. Rádi bychom si ale v rámci naší organizace zachovali profesionální přístup. Děkujeme za spolupráci.

Tak hurá se někam přihlásit! Těšíme se na vás i na vaše děti!