termíny: 15. – 19. července 2024
cena: 3 400 Kč/dítko 
věk: 6 – 12 let
typ tábora: příměstský (denně od 8 do 17 hodin)

Vždy před vchodem do Kliky (Horská 165, Liberec 14), popřípadě jinde dle informací v konkrétní den od vedoucího tábora. (Vždy však v okolí Kliky nebo v dochozí vzdálenosti).

S sebou mají děti mít: batůžek s lahvičkou na pití (možnost doplnit), malou svačinu na dopoledne a odpoledne. Přezůvky, pohodlné oblečení a věci na převlečení (ven/ dovnitř).

Cena tábora: 3 400 Kč (údaje k platbě najdete u přihlášky v Klientském centru) Příslušnou částku uhraďte nejpozději do 30 dnů od přihlášení. Individuální dohoda je možná po osobní konzultaci.


Program výtvarného tábora s Klikou 2023:

Program je sestaven z různých výtvarně a esteticky zaměřených činností, ale i pohybových a hravých aktivit uvnitř i venku. Výtvarný tábor zaměřený na prožitkovou tvorbu a artefiletiku. Letos se ponoříme do českých tradic a ročních období, které provází naše životy. Společně tak budeme tvořit na jaře, v létě, na podzim i v zimě!

Poslední den tábora se vždy koná společné zakončení tábora za vaší účasti! Nechte si tedy v pátek po vyzvednutí dětí krátký čas na společný závěr. O přesném čase, místě i průběhu zakončení vás bude informovat hlavní vedoucí v průběhu tábora.

Stravování: Obědy jsou pro děti zajištěné přímo v Klice od firmy Gastron – polévka + hlavní chod.

Pro děti je kromě obědů zajištěný i celodenní pitný režim, po vypití lahvičky z domova je možnost doplnit si pití kdykoliv během tábora.

Kapesné a cennosti: Nejsou třeba.


Přihlašování na jednotlivé termíny táborů:

Přihlašování na tábor probíhá prostřednictvím Klientského centra Domeček. V sekci tábory najdete Výtvarný tábor po otevření dál intuitivně pokračujte v přihlášce.

Po schválení předběžné přihlášky je vaše dítě přihlášeno a vy se zavazujte k platbě, dle údajů z klientského centra. Rezervace místa není možná.

Více o přihlašovacím systému najdete ZDE!

Po přihlášení vás budeme v průběhu dalších měsíců kontaktovat prostřednictvím e-mailu uvedeného v přihlášce. V den nástupu na tábor donesete vyplněnou bezinfekčnost a kopii kartičky pojištence.

Vedoucí: Matěj Bereckei, Věra Motyčková a další…


V případě, že máte dotaz ohledně zajištění či odhlášení z tábora, obraťte se na vedoucí organizace formou e-mailu: info@motyckovicklika.cz