termíny: 12. – 16. srpna 2024
cena: 3 400 Kč/dítko
věk: 8 – 12 let
typ tábora: příměstský (denně od 8 do 17 hodin)

Vždy před vchodem do Kliky (Horská 165, Liberec 14), popřípadě jinde dle informací v konkrétní den od vedoucího tábora. (Vždy však v okolí Kliky nebo v dochozí vzdálenosti)

S sebou mají děti mít: batůžek s lahvičkou na pití (možnost doplnit), malou svačinu na dopoledne a odpoledne. Přezůvky, pohodlné oblečení a věci na převlečení (ven/ dovnitř).

Cena tábora: 3 400 Kč (údaje k platbě najdete u přihlášky v Klientském centru) Příslušnou částku uhraďte nejpozději do 30 dnů od přihlášení. Individuální dohoda je možná po osobní konzultaci.


Program vařícího tábora s Klikou 2024:

Vaření je výzva! Podobně jako v televizní soutěži MasterChef si vyzkoušíme různé vařící výzvy spojené nejen s přípravou jídla, ale i s tím, co je potřeba zařídit kolem, než se na stole objeví tříchodové menu hodné Michelinských restaurací a špičkových kuchařů …

Poslední den tábora se vždy koná společné zakončení tábora za vaší účasti! Nechte si tedy v pátek po vyzvednutí dětí krátký čas na společný závěr. O přesném čase, místě i průběhu zakončení vás bude informovat hlavní vedoucí v průběhu tábora.

Stravování: Obědy jsou pro děti zajištěné přímo v Klice od firmy Gastron – polévka + hlavní chod. Také si budou děti vařit samy. O průběhu budeme infromovat.

Pro děti je kromě obědů zajištěný i celodenní pitný režim, po vypití lahvičky z domova je možnost doplnit si pití kdykoliv během tábora.

Kapesné a cenosti: Nejsou třeba.


Přihlašování na vařící tábor:

Přihlašování na tábor probíhá prostřednictvím klientského centra Domeček. V sekci tábory najdete Vařící tábor po otevření dál intuitivně pokračujte v přihlášce.

Po schválení předběžné přihlášky je vaše dítě přihlášeno a vy se zavazujte k platbě, dle údajů z klientského centra. Rezervace místa není možná.

Více o přihlašovacím systému najdete ZDE!

Po přihlášení vás budeme v průběhu dalších měsíců kontaktovat prostřednictvím emailu uvedeného v přihlášce. V den nástupu na tábor donesete vyplněnou bezinfekčnost a kopii kartičky pojištence.

Vedoucí: Věra Motyčková, Vendula Filipovská a další …


V případě, že máte dotaz ohledně zajištění či odhlášení z tábora obraťte se na vedoucí organizace formou emailu: info@motyckovicklika.cz