termíny: 19. – 23. srpna 2024
cena: 3 400 Kč/dítko
věk: 4 – 7 let
typ tábora: příměstský (denně od 8 do 17 hodin)

Vždy před vchodem do Kliky (Horská 165, Liberec 14), popřípadě jinde dle informací v konkrétní den od vedoucího tábora. (Vždy však v okolí Kliky nebo v dochozí vzdálenosti)

S sebou mají děti mít: batůžek s lahvičkou na pití (možnost doplnit), malou svačinu na dopoledne a odpoledne, pláštěnku. Přezůvky, pohodlné oblečení a věci na převlečení (ven/ dovnitř).

Cena tábora: 3 400 Kč (údaje k platbě najdete u přihlášky v Klientském centru) Příslušnou částku uhraďte nejpozději do 30 dnů od přihlášení. Individuální dohoda je možná po osobní konzultaci.


Program tábora pro předškoláky s Klikou 2024:

Letní Klika nabízí i prostor nejmenším dětem a to ve věku od 4 do 7 let. V rámci táborového programu si děti užijí tvoření, pohybové aktivity, zpívání, hraní si i kuchtění pod vedením zkušených pedagogů …letos s neposednou Gorilou, která umí nejen v ZOO tropit pěkné hlouposti. Knížka anglického autora je inspirací pro prožitkový program pro děti předškolního věku spojený s návštěvou ZOO i hravou výukou angličtiny.

Poslední den tábora se vždy koná společné zakončení tábora za vaší účasti! Nechte si tedy v pátek po vyzvednutí dětí krátký čas na společný závěr. O přesném čase, místě i průběhu zakončení vás bude informovat hlavní vedoucí v průběhu tábora.

Stravování: Obědy jsou pro děti zajištěné přímo v Klice od firmy Gastron – polévka + hlavní chod. Pro děti je kromě obědů zajištěný i celodenní pitný režim, po vypití lahvičky z domova je možnost doplnit si pití kdykoliv během tábora.

Kapesné a cennosti: Vše je na zvážení rodičů. Dětem můžete dát drobné mince na zakoupení suvenýrů nebo pochutin pokud půjdeme na společný výlet či návštěvu nějaké instituce. Je však na vašich instrukcích, které dítěti dáte (kolik, co a čeho si může/nemůže koupit) Za peníze svěřené dítěti vedoucí tábora neručí.


Přihlašování na tábor pro předškoláky:

Přihlašování na tábor probíhá prostřednictvím klientského centra Domeček. V sekci tábory najdete tábor pro předškoláky po otevření dál intuitivně pokračujte v přihlášce.

Po schválení předběžné přihlášky je vaše dítě přihlášeno a vy se zavazujte k platbě, dle údajů z klientského centra. Rezervace místa není možná.

Více o přihlašovacím systému najdete ZDE!

Po přihlášení vás budeme v průběhu dalších měsíců kontaktovat prostřednictvím emailu uvedeného v přihlášce. V den nástupu na tábor donesete vyplněnou bezinfekčnost a kopii kartičky pojištence.

Vedoucí: Matěj Bereckei, Věra Motyčková, babička Jaruška a další …


V případě, že máte dotaz ohledně zajištění či odhlášení z tábora obraťte se na vedoucí organizace formou emailu: info@motyckovicklika.cz