termíny: 26. – 30. srpna 2024
cena: 3 400 Kč/dítko
věk: 7 – 12 let
typ tábora: příměstský (denně od 8 do 17 hodin)

Vždy před vchodem do Kliky, popřípadě jinde dle informací v konkrétní den od vedoucího tábora.

S sebou mají děti mít: batůžek s lahvičkou na pití (možnost doplnit), malou svačinu na dopoledne a odpoledne. Přezůvky, pohodlné oblečení, pohodlnou obuv.

Cena tábora: 3 400 Kč (údaje k platbě najdete u přihlášky v Klientském centru) Příslušnou částku uhraďte nejpozději do 30 dnů od přihlášení. Individuální dohoda je možná po osobní konzultaci.


Program tábora s celotáborovou hrou 2024:

Příměstský tábor protkaný celotáborovou hrou. Určeno dětem, které nepřestaly být dětmi a chtějí si společně hrát, smát se, běhat, skákat a radovat se z letních dní. Dobrodružný svět známého knižního autora Ronalda Dahla nás nechá nakouknout do jeho tajuplných příběhů a některé z nich formou prožitkových her zvesela oživit …

Společně tak například navštívíme školu hrůzy, kde se učila „Matilda“ nebo továrnu na čokoládu pana Wonky, zakousneme se do obří broskve jako Jakub a přemůžeme zlé čarodějnice, nebude chybět ani Fantastický pan Lišák nebo Obr Dobr …

Poslední den tábora se vždy koná společné zakončení tábora za vaší účasti! Nechte si tedy v pátek po vyzvednutí dětí krátký čas na společný závěr. O přesném čase, místě i průběhu zakončení vás bude informovat hlavní vedoucí v průběhu tábora.

Stravování: Obědy jsou pro děti zajištěné přímo v Knihovně – polévka + hlavní chod. Pro děti je kromě obědů zajištěný i celodenní pitný režim, po vypití lahvičky z domova je možnost doplnit si pití kdykoliv během tábora.

Kapesné a cennosti: Vše je na zvážení rodičů. Dětem můžete dát drobné mince na zakoupení suvenýrů nebo pochutin, je to však na vašem zvážení a na vašich instrukcích, které dítěti dáte (kolik, co a čeho si může/nemůže koupit). Za peníze svěřené dítěti vedoucí tábora neručí.


Přihlašování na tábor s hrou:

Přihlašování na tábor probíhá prostřednictvím Klientského centra Domeček. V sekci tábory najdete tábor s hrou a po otevření dál intuitivně pokračujte v přihlášce.

Po schválení předběžné přihlášky je vaše dítě přihlášeno a vy se zavazujte k platbě, dle údajů z klientského centra. Rezervace místa není možná.

Více o přihlašovacím systému najdete ZDE!

Po přihlášení vás budeme v průběhu dalších měsíců kontaktovat prostřednictvím e-mailu uvedeného v přihlášce. V den nástupu na tábor donesete vyplněnou bezinfekčnost a kopii kartičky pojištence.

Vedoucí: Věra Motyčková, Matěj Bereckei a další …


V případě, že máte dotaz ohledně zajištění či odhlášení z tábora, obraťte se na vedoucí organizace formou e-mailu: info@motyckovicklika.cz