Objednávkový formulář je přístupný: od 16. 8. do 10. 9. 2021
Odesílání balíčků je od: 13. do 17. 9. 2021

Podzimní program zaměřený na:

  • práci s přírodninami, které nám toto období přináší
  • hry a aktivity venku propojené s tématy podzimu
  • činnosti motivované příběhy z knížek k tématu
  • práci s motivační loutkou manekýn, která slouží jako průvodce celým programem

Program je rozdělen do osmi tématických bloků zaměřených na jednotlivé náměty z Podzimu. Jednotlivé bloky se vážou k příběhům a pohádkám z různých knížek, které je možné k vaší praci taktéž využít …

Materiály jsou připravované výtvarníky i pedagogy, mají tak nejen výtvarnou hodnotu, ale i hodnotu metodickou – současně jsou zaměřené na oblasti výchovy dětí v předškolním věku.

Jak to bude probíhat?

To je čistě na vás! Do MŠ vám zašleme balík s loutkou, tištenými navazujícími materiály, bavlněnou taškou určenou ke sběru přírodnin a bavlněné sáčky na jejich roztřídění. Dále pak pracovními listy k nakopírovaní, které můžete spolu s dětmi plnit v rámci vašeho programu, nebo později podle vašeho plánu.

Program si dle našich námětů a připravených aktivit můžete zpestřit v rámci týdne, měsíce nebo všech podzimních měsíců. Je jen na vás jaké aktivity zrealizujete, jaké použijete a jaké ne. Víme, že dětem se zalíbí všechny.

Po přihlášení vám dorazí email s podrobnými informacemi o vaší objednávce. Objednávky příjímáme do 10. září 2021. Materiály k vám dorazí po 13. září 2021, později přihlášené MŠ dle termínu jejich objednávky.

Co získáte při účasti na online programu?

Poštou zaslaný balíček ve kterém najdete:

  • ručně šitou loutkou – průvodcem programem
  • sborníkem námětů na činnosti s dětmi na podzim v MŠ ( draci, listy, přírodniny, lesní zvířátka, atd.)
  • bavlněnou taškou na sběr přírodnin
  • pracovními listy pro děti z MŠ k nakopírování
  • pěti bavlněnými sáčky určenými k roztřídění přírodnin
  • A dalšími ispirativními materiály

Jak se do programu přihlásit? 

Pro odběr programu je nutné se předem přihlásit. Přihlášení probíhá pomocí online formuláře, po jeho vyplnění vám na email dorazí kopie vašich odpovědí. Vyplněním tohoto online formuláře jste závazně přihlášeni. (Informační email zašleme ihned, jak jen to bude možné na adresu, kterou uvedete v přihlášce)

Online formulář pro přihlášení

Kolik program stojí?

Cena celého programu PODZIM BERE ZA KLIKU (včetně poštovného)
činí 2 100 Kč za celou zapojenou mateřskou školku. 

Po vyplnění online přihlášky  vám vystavíme  fakturu, po úhradě částky na účet zašleme veškeré pracovní materiály, nejdříve však po 10. ZÁŘÍ 2021.