Víkend pro děti (i pro rodiče a děti) začíná v pátek v 17:00 hodin v Klice (adresu naleznete v našich kontaktech). Příchod účastníků je umožněn od 16:45 do 17:15 hodin. Při příchodu je nutné odevzdat vedoucímu víkendu přihlášku na víkend, bezinfekčnost s datem počátku víkendu a kopii kartičky pojištěnce (kdo již někdy na víkendu v daném roce byl, tak pouze aktualizuje kartičku v případě její výměny). 
Ukončení víkendu probíhá v neděli ve 12:00 hodin tamtéž, počítejte s krátkým zdržením, každý víkend má svoje zakončení s prezentací pro rodiče.
Ukončení víkendu pro rodiče s dětmi probíhá v neděli v 15:00 hodin bez zakončení pro rodiče 🙂

Účastníci mají v rámci víkendu zajištěnou večeři, snídani, svačinu, oběd, svačinu, večeři v průběhu soboty a snídani a svačinu v neděli.

Během víkendu je pro děti připravený ucelený program, který na sebe navazuje, proto je nevhodné děti během víkendu odebírat na jiné akce či účast předem ukončit. 

V žádném případě se nedoporučuje dítě navštěvovat či pozorovat z povzdálí, je to nevhodné jak pro celý průběh akce, tak pro dítě i další účastníky víkendu. 

Cena každého víkendíčku pro školní rok 2023/2024 činí 1400 Kč/jedno dítě v případě víkendu pro rodiče a děti 1800 Kč/dospělý.

Tyto informace se mohou lišit vzhledem k určeným tématům či termínům víkendů, místům konání akce a podobně. Informace pro přihlášené účastníky zasíláme vždy ve středu před konáním víkendíčku. 

S sebou si děti sbalí následující věci: 

  • věci na spaní – polštář, pyžamo, plyšák – SPACÁK DĚTI NEPOTŘEBUJÍ! 
  • přezůvky
  • pohodlné oblečení dovnitř i na ven – podle náplně víkendu (o specifické výbavě je vždy rodič informován předem mailem)
  • osohygi – hygienické potřeby (kartáček na zuby, pasta, ručník…) 

Další podrobnější informace o konkrétním průběhu daného víkendu získá rodič mailem vždy v dostatečném předstihu. Informační mail je zasílán až po přihlášení všech účastníků na víkend, nejpozději tedy do středy v týdnu před konaným víkendem.