Termín: 17. – 21. 7. 2023
Věk účastníků: 8 – 12 let (čtení podmínkou)
Sraz dětí: 7.45 – 8.00 hodin
Rozchod dětí: 16.00 – 16.15 hodin

Vždy před vchodem do Liberecké radnice, popřípadě jinde dle informací v konkrétní den od vedoucího tábora.

S sebou mají děti mít: batůžek s lahvičkou na pití (možnost doplnit), malou svačinu na dopoledne a odpoledne. Přezůvky, pohodlné oblečení, pláštěku, tužku a papír.

Cena tábora: 3 200 Kč (údaje k platbě najdete u přihlášky v Klientském centru). Příslušnou částku uhraďte nejpozději do 31. května 2023. Individuální dohoda je možná po osobní konzultaci.


Program tábora pro zvědavé děti s Klikou 2023:

Knihovna, Muzeum, Galerie a další místa Liberce, která nám otevírají své dveře za cílem vzdělávat se, poznávat nové, obdivovat staré a objevovat zajímavé … tábor pro všechny zvídálky… Tábor se koná v centru města a je spojen s návštěvami institucí Liberce.

Tábor je spojením táborů – muzejního a kniho-tábora z loňských let.

Poslední den tábora se vždy koná společné zakončení tábora za vaší účasti! Nechte si tedy v pátek při vyzvednutí dětí krátký čas na společný závěr. O přesném čase, místě i průběhu zakončení vás bude informovat hlavní vedoucí v průběhu tábora.

Stravování: Obědy domlouváme …budou!

Pro děti je kromě obědů zajištěný i celodenní pitný režim, po vypití lahvičky z domova je možnost doplnit si pití kdykoliv během tábora.

Kapesné a cennosti: Vše je na zvážení rodičů. Dětem můžete dát drobné mince na zakoupení suvenýrů nebo pochutin, je to však na vašem zvážení a na vašich instrukcích, které dítěti dáte (kolik, co a čeho si může/nemůže koupit). Za peníze svěřené dítěti vedoucí tábora neručí.


Přihlašování na tábor:

Přihlašování na tábor probíhá prostřednictvím Klientského centra Domeček. V sekci tábory najdete Letní pobyt po otevření dál intuitivně pokračujte v přihlášce.

Po schválení předběžné přihlášky je vaše dítě přihlášeno a vy se zavazujte k platbě, dle údajů z klientského centra. Rezervace místa není možná.

Více o přihlašovacím systému najdete ZDE!

Po přihlášení vás budeme v průběhu dalších měsíců kontaktovat prostřednictvím e-mailu uvedeného v přihlášce. V den nástupu na tábor donesete vyplněnou bezinfekčnost a kopii kartičky pojištence.

Zvídavý tábortermín: 17. – 21. 7. 2023vedoucí: Matěj Bereckei

V případě, že máte dotaz ohledně zajištění či odhlášení z tábora, obraťte se na vedoucí organizace formou e-mailu: info@motyckovicklika.cz