Dobrý den paní Motyčková,
pohádku jsem sledovala společně se svým vnoučkem a nám oběma se moc líbila. I naše děti ze školky se na ni dívaly. Jsem zvědavá na jejich reakce, tedy spíše na reakce rodičů.
Děkujeme za milé zpestření distanční výuky.

Se srdečným pozdravem za všechny z MŠ J. Palacha z Turnova

Kouzelné představení, originální loutky. Příběh čarodějnice děti zaujal a vtáhl do děje. S napětím pozorovaly a sledovaly celou pohádku. Krásný kulturní zážitek. O pohádce jsem si povídali ještě celý den a odpoledne. Moc Vám děkujeme.
MŠ Trhanovská nám., Praha

Dobrý den, paní Motyčková, objevila jsem u kamarádky Váš úžasný balíček aktivit ke knize O klíči a nesmírně ráda bych tento soubor objednala pro naši mateřskou školu. Mluvily jsme spolu po telefonu a moc, moc doufám, že ještě budete mít nějaký kus na skladě…
MŠ ulice Kosmonautů, Brno

Děti hádaly, vyjadřovaly pocity čarodějnice, snažily se uhodnout z jejich gest co chce, co prožívá…což v pohádkách už moc často nezažívají.
MŠ Waltrovka

Milé oslovení s nabídkou a představením projektu. Vše je promyšlené do poslední maličkosti. Možnost využít didaktické materiály k obohacení výuky v MŠ. Projekt nás přilákal výtvarným zpracováním, osobním přístupem v komunikaci, podporou a jsme moc vděčni, že jsem měli možnost zapojit se do krásného projektu a zprostředkovat dětem nezapomenutelný kulturní zážitek. Moc Vám všem děkujeme!!! Jste úžasní. Celý projektový týden byl pohlazením pro duši nejen pro děti, ale i pro paní učitelky z naší školy. Je krásné vidět s jakou láskou připravujete své programy pro děti. Přejeme vám hodně štěstí a ještě jednou děkujeme.
MŠ Trhanovské náměstí 7, Praha 10, Hostivař