ZOO tábory s Klikou “V jiné kuži”

ZOO tábory s Klikou jsou tradiční letní akcí pro děti. Jedná se o tábor příměstský, bez přespávání avšak plný her, kvízů a zajímavostí, spojených se zvířaty v ZOO.

Od pondělí do pátku stráví děti zajímavé dny přímo v ZOO ale i mimo ni. Každý den program začíná v 8.00 hodin a končí v 16.00 hodin. S sebou děti potřebují pohodlné oblečení, přezůvky, lahev s pitím, svačiny na dopoledne a odpoledne. Doplnění pití a oběd zajišťuje pořadatel tábora.

Cena tábora činí 2500 Kč/dítě v ceně je zahrnuto: odborné vedení, vstupy, obědy pro děti, pitný režim na celý den, odměny pro děti, výtvarný a pracovní materiál aj.

Program:

Program tábora se odehrává převážně v ZOO v Liberci, kde děti zažijí to, co by jinde zažít nemohly. Tábor vedou zkušení lektoři a lektorky, kteří mají za sebou již několik ZOO táborů a jejich prostřednictvím se připravený program stává nezapomenutelným.

Zoo tábory v Klice 2020

Kromě krmení v kontaktní ZOO, komentované prohlídky či bojové hry po zajímavostech ZOO čeká děti i rozhovor s ošetřovateli a pracovníky Liberecké zoologické zahrady. Loni jsme tématicky oslavili se ZOO Liberec jejich 115 let a letos nás čeká téma s názvem “V jiné kůži” – Co se pod tímto názvem skrývá? To se nechte společně s dětmi zatím překvapit!

Přihlášení na tábor probíhá přes online formulář, který naleznete níže. Je ovšem po jeho vyplnění nutné stáhnout si v sekci dokumenty papírovou přihlášku, kterou vyplníte a spolu s bezinfekčností a kopii kartičky pojištěnce odevzdáte v den nástupu na tábor.

————————————————————————————————————————————————————————————————

Příměstský tábor ZOO1

v termínu 13. – 17. 7. 2020

Tento tábor je již naplněn!

Příměstský tábor ZOO2

v termínu 20. – 24. 7. 2020

Tento tábor je již naplněn!

Příměstský tábor ZOO3

v termínu 10. – 14. 8. 2020

Příměstský tábor ZOO4

v termínu 17. – 21. 8. 2020

Tento tábor je již nalpněn!

Příměstský tábor ZOO5

v termínu 24. – 28. 8. 2020

V případě jakýchkoli dotazů: volejte na číslo 604 873 093 nebo pište na info@motyckovicklika.cz