Výtvarné tábory “O klíči”

Tábor je určen dětem, které mají rády tvoření, vyrábění, kreslení a malování. Děti si během tábora vyzkouší různé výtvarné techniky, zaměřené hlavně na prožitkovou tvorbu. Dále pak prostorovou i plošnou tvorbu a akční výtvarné techniky.

Cena tábora činí 2500 Kč/dítě v ceně je zahrnuto: odborné vedení, obědy pro děti, pitný režim na celý denodměny pro děti, výtvarný a pracovní materiál aj.

Program:

Výtvarnými tábory začínala Klika svoji činnost už v roce 2006, proto s jejich vedením má bohaté zkušenosti. Program tábora probíhá vždy od 8.30 do 16.30 hodin v prostorách Motyčkovic kliky na Horské. Děti tak mohou v rámci tábora plně využít zázemí klikové výtvarny a dílny, kde je vše potřebné k rozmanitým výtvarným technikám, tvoření a výtvarnu vůbec. Nemusíte se bát, že by děti na výtvarném táboře nevystrčili nos ven. Pokud to počasí dovolí, probíhá program venku – buď na přilehlé zahradě nebo v nedalekém lese. Děti tak mají možnost tvořit i venku.

Výtvarné tábory v létě – tvořivost, radost i hravost

Letošní výtvarné tábory jsou inspirovány knihou Pavla Čecha – O Klíči …

Přihlášení na tábor probíhá přes online formulář, který naleznete níže. Je ovšem po jeho vyplnění nutné stáhnout si v sekci dokumenty papírovou přihlášku, kterou vyplníte a spolu s bezinfekčností a kopii kartičky pojištěnce odevzdáte v den nástupu na tábor.

——————————————————————————————————————————————————————————————-

Výtvarný příměstský tábor 1

v termínu od 20. 7. – 24. 7. 2020 – pro děti od 5 do 7 let

V případě zájmu volejte na tel: 604 873 093

Výtvarný příměstský tábor 2

v termínu od 27. 7. – 31. 7. 2020 – pro děti od 8 do 11 let

V případě zájmu volejte na tel: 604 873 093

V případě jakýchkoli dotazů: volejte na číslo 604 873 093 nebo pište na info@motyckovicklika.cz