VÝTVARNÉ PROGRAMY

Jednodenní výtvarné programy pro děti a učitelky/učitele
mateřských škol a prvního stupně ZŠ – Den plný zábavy a inspirace. Den souznění, spoluprožívání, pohody a hravých aktivit. Oddechový den pro učitelku. S možností oběda pro všechny účastníky a relaxací po obědě.


Během školního roku 2019/2020 nabízíme dva typy programu:

Výtvarný proces jako cesta i cíl. Nové a netradiční techniky u kterých je pro běžnou výuku v mateřské škole omezující prostor, čas, materiál, nepořádek, náročnost … tvorba kterou si ve školce z různých důvodů nemůžete dovolit dělat, tvorba která boří hranice školních lavic, otvírá okna a brány do světa fantazie a čistého prožitku.

Na předem dané téma pro vás vytvoříme tvůrčí dílnu, kde si děti vyrobí co je zrovna potřeba- přání pro maminku, vánoční a velikonoční tvoření, dárek pro tatínky, pozvánku, dekoraci, lampion, svíčku, bagr, kočku … zkrátka cokoli.


video ze zakončení klikového víkendíčku – netradiční výtvarná hra s dětmi “Sníh z papíru”

… přes 15 let Motyčkovic klika sbírá zkušenosti a pracuje s dětmi různého věku v různých oblastech výchovy a vzdělávání. Tvoří, staví, učí, vede … Inspiruje, zajímá se, dozvídá se …. experimentuje, zkouší … a na základě toho, co vidí, přináší nové pohledy na všední věci, obyčejné dny, běžnosti …

Cílem těchto programů je:

Inspirovat učitele a učitelky pro jejich práci.

Pobavit děti a nechat se společně s nimi unést na křídlech fantazie a prožít prima chvíle spolu!

Rozšířit běžné výtvarné činnosti o nové pohledy, náměty a postřehy.
Kliková výtvarna disponuje nepřeberným množstvím výtvarného materiálu, který se neustále obnovuje a přináší novinky z tvořivého světa.
U NÁS SI MŮŽETE ODPOČINOUT!


Zarezervujte si termín pro vaši třídu na našem mailu info@motyckovicklika.cz

Cena za účastníka činí 50 Kč/ maximální počet účastníků je 30.

Cena s obědem činí 100 Kč/za účastníka

Pedagogický doprovod je zdarma.

Dostat se k nám dá autobusem číslo 18 – zastávka Kateřinky-učiliště.