Chcete nabídnout něco nového svým klientům? Přijeďte k nám a více se vzájemně poznejte. Nemusíte chystat program ani pomůcky, a přeci se lépe poznáte.

Klika disponuje prostředím a prostorem, který je uzpůsoben dětem, rodičům i pedagogům – jejich potřebám a zájmům. Dopoledne a odpoledne jsou pro vás připraveny aktivity na zajímavá témata, večer potom klidné aktivity pro děti a relaxační pro pedagogy a rodiče.

  • Přespání je připraveno v jedné místnosti na vyvýšené posteli. Každý má svůj polštář a deku nebo vlastní spacák. Bezpečnost dětí je zajištěna.
  • Stravování v podobě snídaně, svačiny, oběda, svačiny a večeře i pitného režimu zajistíme na míru – můžeme si i upéct vlastní dobrotu nebo umíchat pomazánku.
  • Program je připraven pro všechny, záleží, jaký si vyberete – tvořivý, výtvarně dramatický, výletový, sportovní … nebo od všeho kousek a necháte to na nás.
  • Lektoři jsou zkušení, pracují s individualitou každého dítěte a respektují potřeby kolektivu. Nejprve se na skupinu naladí, potom s pedagogem mohou „ušít“ program přímo na míru

    Program začíná a končí podle potřeby účastníků a podle předem dohodnutých podmínek.

Zarezervujte si termín

Vyberte si z následujících:

VÝLET na jednu noc – sobota až neděle (příjezd sobota 9:00 – odjezd neděle 15:00 hodin)
VÝLET na dvě noci – pátek až neděle (příjezd pátek 18:00 hodin – odjezd neděle 15:00 hodin)

Ceník: (maximální počet účastníků 26)

Výlet na jednu noc – 1400 Kč/účastník 
Výlet na dvě noci – 1900 Kč/ účastník 
Výlet na tři noci – 2100 Kč/účastník 


Za děti nesou odpovědnost rodiče – uspávání, stravování, hygiena, péče na výletech a při aktivitách.