Termín: SOBOTA 27. KVĚTNA 2023
Čas konání: START
OD 10 DO 13 HODIN – CÍL OTEVŘENÝ OD 13 DO 18 HODIN.
Cena/Vstupné:
 DOBROVOLNÉ (ceny za občerstvení a tvořivé dílny – přiměřené)

Vydejte se na pohádkovou cestu na jejímž konci na vás čeká divadelní představení v netradičním prostoru = smyslové místnosti a další doprovodný program v podobě drobného občerstvení, dílen a her. Časy představení na konci trasy jsou ve 14/15/16 hodin, od 17 hodin jsou možné prohlídky smyslové místnosti bez představení. Z cíle se dostanete MHD autobus č. 18 nebo pěšky zpět.


Co je Výlet za pohádkou?

Výlet za pohádkou je hra v mobilní aplikaci „WhereYouGo“, kterou si můžete stáhnout na webových stránkách Motyčkovic kliky a nahrát ji do aplikace. Hra je průvodcem trasy výletu v den konání akce. Na výletu za pohádkou potkáváte pohádkové postavy, plníte hravé úkoly, řešíte šifry či kvízy a nakonec se dostanete do cíle trasy.

Jak se na cestu připravit?

Mějte vše předem stažené, přetažené a připravené! Mějte plnou baterii/nebo powerbanku s sebou. Vyražte na výlet včas, v dostatečném předstihu. V případě, že si s nahráním hry do aplikace nevíte rady, neváhejte i tak vyrazit na cestu, u startu vám s tím rádi pomůžeme.

Co vás čeká v cíli?

Konec výletové trasy je v Motyčkovic klice pod Rudolfovem, kde máte možnost v určitý čas shlédnout senzorické představení s názvem „Malá, mořská, jiná …“ v Pokoji paní Láryfáry. Dále pro vás a hlavně pro vaše děti chystáme tvořivé dílny, drobné občerstvení a další hry, disciplíny a aktivity.


Jak hru stáhnout?

Níže naleznete podrobný návod jak hru do aplikace stáhnout.

Nejjednodušší a jediný způsob je s účtem na stránce Geocaching.com, vše nahrajete bez komplikací a složitých postupů. Vytvořením účtu se k ničemu nezavazujte jen získáte snadnější přístup k nahrání hry do samotné aplikace.

Před zahájením výletu je nutné si do mobilu nainstalovat aplikaci „WhereYouGo“, která je volně ke stažení na Google play.
Bez této aplikace se bohužel nemůžete na Výlet za pohádkou vydat.

Hra je ke stažení od středy 24. 5. 2023. Hra se jmenuje „Výlet za pohádkou IV.“ a má červenou ikonu -současně vyberte zda se vydáte na trasu pro kočárky, nebo pro pěší. Hra ke stažení zde!

Těšíme se na vás v sobotu na startu v Lidových sadech od 10 do 13 hodin!
A v cíli pak od 13 do 18 hodin. Pohádky hrajeme v 14/15/16 hodin.