Termín: SOBOTA 8. ČERVNA 2024
Čas konání: 
celý den – začátek cca v 10 hodin – harmonogram bude upřesněn
Cena/Vstupné:
 
ceny za jednotlivá představení budou upřesněny
ceny za občerstvení a tvořivé dílny – přiměřené

Vydejte se na pohádkovou cestu na jejímž konci na vás čekají divadelní představení v netradičním prostoru, na zahradě Kliky nebo uvnitř. Doprovodný program v podobě drobného občerstvení, dílen a her plánujeme. Časy představení budou upřesněny.

Po několika letech se vracíme k původní vizi této akce, setkávání a potkávání se naživo u divadelních představení našich kamarádů i nás samotných.


Co je Výlet za pohádkou?

Výlet za pohádkou je putování za divadlem po vlastních nohou do Kliky na různá divadelní představení místních divadel či divadelních spolků.  Tato představení budou na účastníky výletu čekat po celý den na zahradě či uvnitř Kliky na Horské, kam se můžete dostat po vlastní ose s batohem na zádech.

Harmonogram celé akce uveřejníme na webu v dostatečném přestihu, abyste měli čas naplánovat si trasu a dorazit před začátkem pohádky k nám do Kliky.

Cílem akce je spojit vaše putování s návštěvou hezké pohádky za odměnu, když dorazíte do cíle.

Jak se na cestu připravit?

Je třeba si předem naplánovat trasu k nám. V tuto chvíli ještě netušíme, jak celý program bude vypadat, ale dozvíte se vše v dostatečném předstihu, abyste dorazili včas. Mějte s sebou batoh s jídlem a pitím, pohodlné botky a drobné na útratu, až dorazíte k nám 🙂

Co vás čeká v cíli?

Konec výletové trasy je v Motyčkovic klice pod Rudolfovem, kde máte možnost v určitý čas shlédnout zajímavá představení a zastavit se i v Pokoji paní Láryfáry. Dále pro vás a hlavně pro vaše děti chystáme tvořivé dílny, drobné občerstvení a další hry, disciplíny a aktivity.