Pokud hledáte způsob, jak se naladit, zrelaxovat, zklidnit a společně BÝT. Je tento typ programu právě pro váš kolektiv. Nabízíme víkend pro pedagogy, kde můžete relaxovat, tvořit, hrát si, inspirovat se, společně jít na výlet nebo třeba vytvořit v klidu SWOT analýzu. Víkend, kde nemusíte nic chystat, evaluovat, vysvětlovat, napomínat ani reflektovat. Víkend, kde stačí jen společně být, vzájemně se zastavit a popovídat – vše je zajištěno.

Klika disponuje prostředím a prostorem, který je uzpůsoben pedagogům a jejich potřebám a zájmům. Dopoledne a odpoledne jsou pro vás připraveny aktivity na zajímavá témata, večer potom klidné a relaxační aktivity pro duševní očistu.

  • Přespání je připraveno v jedné místnosti na vyvýšené posteli. Každý má svůj polštář a deku nebo vlastní spacák.
  • Stravování v podobě snídaně, svačiny, oběda, svačiny a večeře i pitného režimu zajistíme na míru – můžeme si i upéct vlastní dobrotu nebo umíchat pomazánku.
  • Program je připraven pro všechny, záleží, jaký si vyberete – tvořivý, výtvarně dramatický, výletový, sportovní … nebo od všeho kousek a necháte to na nás. (každopádně na vás je volba na nás tvorba – takže si odpočinete)
  • Lektoři jsou zkušení, pracují s individualitou a respektují potřeby kolektivu. Nejprve se na skupinu naladí, potom „ušijí“ program přímo na míru.

    Program začíná a končí podle potřeby účastníků a podle předem dohodnutých podmínek. Možné je přijet i v době letních prázdnin nebo jiného volna na větší počet dní.

Vyberte si z následujících variant:

VÝLET na jednu noc – sobota až neděle (příjezd sobota 9:00 – odjezd neděle 15:00 hodin)
VÝLET na dvě noci – pátek až neděle (příjezd pátek 18:00 hodin – odjezd neděle 15:00 hodin)

Ceník: (maximální počet účastníků 26)

Výlet na jednu noc – 1400 Kč/účastník 
Výlet na dvě noci – 1900 Kč/ účastník 
Výlet na tři noci – 2100 Kč/účastník 

Zarezervujte si svůj termín –