Víkendy pro rodiče s dětmi

Máte rádi dobrodružství jako děti? Chcete společně se svými dětmi zažít víkend plný legrace, napětí, tvoření i spolupráce?

Víkendy s dlouholetou tradicí v Klice nyní nabízí NOVINKU – Víkend pro rodinu. Program je celistvý, zaměřený na aktivity pro rodiče a děti. Děti se učí samostatně rozhodovat a komunikovat, starat se o své věci a učí se zodpovědnosti za svá rozhodnutí.

Rodiče si vyzkouší jaké je nechat rozhodnutí na dětech, objeví společné cesty komunikace a spolupráce, naučí se nové hry a mohou si dovolit být znovu dětmi. Víkend rozvíjí spolupráci a komunikaci s ostatními dětmi, ale i s dospělými. Prožijete si nezapomenutelná dobrodružství v kolektivu, kde můžete být tady a teď a hrát si jako děti.

Víkend má svůj režim a všechny aktivity se konají společně, děti i rodiče tak mají možnost být spolu a sdílet své prožitky. Rodiče spolu s dětmi i spí v jedné místnosti, která je pro jejich potřeby a pohodlí upravená do tématu akce.

Vhodné pro rodiče s dětmi od 4 do 10 let.
Cena 2500 Kč – jeden dospělí, jedno dítě
Cena 850 Kč – za každého dalšího sourozence

(v ceně je zahrnuto stravné, nocleh, program, odměny …)
Veškeré další informace o víkendovém pobytu v Klice pro (pra)rodiče s dětmi najdete v sekci víkendy. 


Víkend pro rodinu – Do Jizerek za hraním … PŘESUNUTO!

rok 2021 – hned jak to bude možné 🙂 – Víkend pro rodiče a děti zaměření na hraní si v přírodě, spolupráci, zážitky, které prožijete se svými dětmi.

Víkend pro rodinu – Do Jizerek za tvořením …

14. – 16. 5. 2021 – Víkend pro rodiče a děti zaměření na tvoření v přírodě, spolupráci, zážitky, které prožijete se svými dětmi.