Termín: pondělí 24. 7. – pátek 4. 8. 2023
Věk účastníků: 6-14 let (přednostně přijímáme zaběhlé táborníky)
Sraz dětí: upřesníme (ráno)
Rozchod dětí: upřesníme (odpoledne)

Sejdeme se v den nástupu na tábor na Horské 165 – Motyčkovic klika. S sebou je třeba mít bezinfekčnost, potvrzení o způsobilosti – kdo má z loňska nemusí k doktorovi a kopii kartičky pojištěnce.

S sebou mají děti mít: věci ze seznamu, který obdržíte společně se zvacím dopisem nebo mailem na tábor.

Cena tábora: 6 600 Kč (údaje k platbě najdete u přihlášky v Klientském centru) Příslušnou částku uhraďte nejpozději do 31. května 2023. Individuální dohoda je možná po osobní konzultaci.


Program letního pobytu s Klikou 2023:

Dvanáct dní plných dobrodružství! Společné zážitky, společné vzpomínky! Hraní, pobyt venku, výlety do okolí, tvoření, sportování i zpívání s kytarou – to je letní pobyt s Klikou propojený prožitkovou hrou.

Název letního pobytu s Klikou je „Upeč třeba chleba!“ …co nás tedy čeká? Kdo zná celý text písně asi tuší, zatím prozradíme jen, že to bude fuška …na středověkém královském dvoře je totiž pořád co dělat a „sloužící“ se musí ohánět, aby měli co jíst a kde spát… ale nebojte, zas tak kruté to nebude 🙂

Stravování: Obědy jsou pro děti zajištěné přímo v Klice. Od firmy Gastron obědy – polévka + hlavní chod, ostatní si děti chystají samy. Také si děti občas samy uvaří. Informace o alergiích, které jste uvedli v přihlášce, bereme na vědomí a je možno stravu uzpůsobit potřebám dítěte.

Pitný režim je zajištěn během celého pobytu.

Kapesné a cennosti: Nejsou třeba. HLAVNĚ DOPISNÍ PAPÍRY a ZNÁMKY! 🙂


Přihlašování na letní pobyt s Klikou:

Přihlašování na tábor probíhá prostřednictvím Klientského centra Domeček. V sekci tábory najdete Letní pobyt, po otevření dál intuitivně pokračujte v přihlášce.

Po schválení předběžné přihlášky je vaše dítě přihlášeno a vy se zavazujte k platbě, dle údajů z klientského centra. Rezervace místa není možná.

Více o přihlašovacím systému najdete ZDE!

Upeč třeba chleba – letní pobyt

Termín: pondělí 24. 7. – pátek 4. 8. 2023 (věk 6 až 14 let)
tábor je již naplněn!
Vedoucí: Věra Motyčková, Matěj Bereckei a další…
Cena: 6 600 Kč/účastník


V případě, že máte dotaz ohledně zajištění či odhlášení z tábora, obraťte se na vedoucí organizace formou e-mailu: info@motyckovicklika.cz