TÁBORY V LIBERCI

Tábory s Klikou mají v Liberci dlouholetou tradici. Jsou zajímavé svým programem, neopakovatelné svojí atmosférou, smysluplné svým zaměřením, spolehlivé svými vedoucími, a jiné propojením se zajímavými subjekty, jako je ZOO Liberec …

Pro letošní rok jsem také zvolili pro všechny tábory podtéma setkávání. Protože si toho opravdového živého setkávání užíváme v běžném životě méně a méně… Věříme, že léto nejen u nás v Klice bude plné setkávání a protkávání – poznávání nových přátel, lidí, společně strávených chvil a aktivit!

Jak se na náš tábor přihlásit?

Níže je uvedený seznam všech táborů, které letos v létě pro vaše děti plánujeme – pro více informací a přihlášení je nutné si rozklinout tlačítko “více o …” vámi vybraném táboru.

  • Přihlášení na tábory probíhá přes online formulář, ten je uvedený u každého turnusu tábora.
  • po vyplnění formuláře vám na email přijde kopie vašich odpovědí spolu s platebními údaji k táboru.
  • po zaplacení tábora (do 31. května 2021) je dítě na tábor přihlášeno závazně (resp. vyplnění online přihlášky se zavazujete k platbě a účasti na táboře).

Hurááá a jste přihlášení! a co bude dál?

  • Na email, který uvede v online přihlášce vám postupně v předstihu budeme zasílat informace k organizaci tábora, co má mít dítko s sebou, kontakt na vedoucího atp.
  • V červnu 2021 se také konají informační schůzky pro rodiče, kde je možnost se na vše potřebné doptat či se seznámit s vedoucími příslušného tábora.
  • V den nástupu na tábor je nutné donést vámi vyplněnou bezinfekčnost a kopii kartičky pojištěnce.

Údaje k platbě!

Přijetím platby na účet je dítě na tábor závazně přihlášeno. Částku za daný tábor zaplaťte na účet č. 2200748952/2010, do poznámky uveďte příjmení a jméno dítěte a kód podle druhu tábora. Kódy pro platbu najdete zde na stránce za názvem tábora.


V případě, že máte jakékoli dotazy připravili jsme pro vás přehled nejčastějších dotazů z loňského roku – pokud tam nenaleznete váš dotaz neváhejte nás kontaktovat na tel. 604 873 093 nebo mailem na adrese – info@motyckovicklika.cz


Nabídka táborů pro rok 2021

🍉🍒🍓VOLNÁ MÍSTA – Léto 2021🍉🍒🍓

Tábory jsou seřazeny podle naplněnosti kapacity – Volná místa jsou na prvních táborech v seznamu, tábory s přeškrtnutým datumem jsou již plně obsazené!


Putovní tábor – Jizerky s batohem kód “PUT”

v termínu 26. – 28. 7. 2021

místo konání: Jizerské hory
cena: 1800 Kč

Tři dny a dvě noci v přírodě. Čeká nás turistika, venkovní hry, vaření v přírodě, outdoorové aktivity a mnohé další co se dá na puťáku zažít. Trasa je přizpůsobena věku dětí.


KNIHOTÁBOR – Z planety→na planetu

v termínu 19. -23. 7. 2021

místo konání: Krajská vědecká knihovna
cena: ZDARMA

Realizace letních kempů je podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy “Výzva Letní kempy 2021”

Pojďme se naučit, jak z knihy vytěžit co nejvíce. Tábor na motivy Malého prince, ale i jiných oblíbených příběhů, vás naučí jak pracovat s knihou, jak se o ni starat a jak se podívat do její největší hloubky. Kromě spousty knih a příběhů se můžete těšit i na záludné úkoly, zábavné hry a přátelské prostředí liberecké knihovny.


NETÁBOR s kamarády z Polska!

v termínu 19. -23. 7. 2021 – TEEN
v termínu 26. -30. 7. 2021 – DĚTI

místo konání: Motyčkovic klika
cena: ZDARMA

Celý týden budou mít děti možnost naplánovat si, čemu se chtějí celý týden věnovat a tomu se věnovat budou! Chtějí jít ve středu na výlet, půjdeme! Chtějí upéct dort, upečeme ho! Chtějí si ušít polštář, ušijeme ho! To vše navíc s kamarády z POLSKA!


ZOO TÁBORY – Zachraň (pra)les – kód “ZOO”+ číslo termínu

V termínech 12. – 16. 7. / 19. – 23. 7. / 2. – 6. 8. / 9. – 13. 8. / 23. – 27. 8. 2021

místo konání: ZOO Liberec

ZOO tábory s Klikou jsou tradiční letní akcí pro děti. Jedná se o tábor příměstský, bez přespávání avšak plný her, kvízů a zajímavostí, spojených se zvířaty v ZOO. Program tábora se odehrává převážně v ZOO v Liberci, kde děti zažijí to, co by jinde zažít nemohly.


VÝTVARNÝ TÁBOR – Sedm barev duhy

V termínu 12. – 16. 7. 2021

místo konání: Motyčkovic klika

Realizace letních kempů je podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy “Výzva Letní kempy 2021”

Tábor je určen dětem, které mají rády tvoření, vyrábění, kreslení a malování. Děti si během tábora vyzkouší různé výtvarné techniky, zaměřené hlavně na prožitkovou tvorbu. Dále pak prostorovou i plošnou tvorbu a akční výtvarné techniky spojené s tvořením v přírodě.
Tentokrát zaměřený na barvy – budeme je tvořit, zkoumat, objevovat jejich škály a hlavně si s nimi hrát …


VAŘÍCÍ TÁBOR – Já, šéfkuchař!

V termínu 23. – 27. 8. 2021

místo konání: Motyčkovic klika

Realizace letních kempů je podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy “Výzva Letní kempy 2021”

Mají vaše děti rády vaření? Pomáhají vám doma v kuchyni?
Tak to je ten pravý tábor právě pro ně! Na vařícím táboře v Klice si děti vyzkouší různé činnosti v kuchyni, ať už jde o krájení loupání nebo vaření podle receptu. Setkají se s profesionálním kuchařem a budou si moci vyzkoušet vaření přímo s ním. Navštíví profesionální kuchyni a uvidí na vlastní oči, jak se to v ní točí!


NETÁBORY- tábor proti nudě!

V termínech 12. – 16. 7. / 16. – 20. 8. / 23. – 27. 8. 2021

místo konání: Motyčkovic klika

NET 1 a NET3 Realizace letních kempů je podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy “Výzva Letní kempy 2021”

NET2 je financován z Česko-německého fondu budoucnostičíslo projektu: 6_21_11513 projekt: Sdílení zkušeností volnočasových zařízení v době pandemie / Erfahrungsaustausch von Freizeiteinrichtungen zur Zeit der Pandemie

Celý týden budou mít děti možnost naplánovat si, čemu se chtějí celý týden věnovat a tomu se věnovat budou! Chtějí jít ve středu na výlet, půjdeme! Chtějí upéct dort, upečeme ho! Chtějí si ušít polštář, ušijeme ho! Věnovat se dětem budou pedagogové, kteří mají s vedením různorodých aktivit bohaté zkušenosti.


NETÁBORY – pro předškoláky kód “ŠKO”

V termínech 12. – 16. 7. / 16. – 20. 8. / 23. – 27. 8. 2021

místo konání: Motyčkovic klika

Hravý týden, kdy mají děti možnost chodit do přírody, tvořit, zpívat, vařit a kuchtit, sportovat a hýbat se a radovat se z maličkostí! Dobrodružný týden pro malé kluky i holky ve věku od 3 do 6 let v období letních prázdnin! Věnovat se dětem budou nejen pedagogové, ale i senioři se zájmem o děti, kteří mají dětem co předat.


LETNÍ POBYT – vše má své kouzlo! kód “POB”

V termínu 31. 7. – 7. 8. 2020

místo konání: Motyčkovic klika

Pobytové tábory s Klikou pořádáme už od roku 2008. Za ty roky jsme vystřídali mnoho témat mnoho míst. Letos se na pobyt sejdeme opět přímo v Klicejejí zahrada totiž ukrývá velké tajemství a to fakt, že do těchto míst jezdila na letní rekreaci rodina Majerových a Hermanových se svými dětmi, s Honzíkem a Mařenkou, s jezevčíkem Pajdou no a dál už to jistě znáte …
Dramatický tábor – Tvořit, hledat, vystupovat

V termínu: 19. – 23. 7. 2021

Místo konání: Kino Varšava

Realizace letních kempů je podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy “Výzva Letní kempy 2021”

Příměstský tábor pro děti, které si hlavně rády hrají. Ať už na něco, na někoho nebo s někým. Program budou tvořit hlavně hry a aktivity dramatické výchovy spojené s divadelní tvorbou.