TÁBORY V LIBERCI

Tábory s Klikou mají v Liberci dlouholetou tradici. Jsou zajímavé svým programem, neopakovatelné svojí atmosférou, smysluplné svým zaměřením, spolehlivé svými vedoucími, a jiné propojením se zajímavými subjekty, jako je ZOO Liberec, Krajská vědecká knihovna nebo Naivní divadlo…


Pokud se nás chcete ohledně organizace, průběhu či programu táborů na cokoli zeptat neváhejte nám napsat nebo zavolat … nejdříve se prosím podívejte sem, pokud tam odpověď nenajdete rychleji →

Tábory s Klikou v létě budou! Více o opatřeních vzhledem k ustanovení vlády najdete v aktualitách! Těšíme se na vás i na na vaše děti!


Přihlašování prodlouženo! … přihlásit svá dítka můžete až do 15. ČERVNA 2020

ZOO tábory – v jiné kůži

ZOO tábory jsou již zcela naplněné!

v termínech: 13. – 17. července, 10. – 14. července, 20. – 24. července, 17. – 21. srpna, 24. – 28. srpna 2020

Program příměstského tábora se odehrává převážně v ZOO v Liberci a děti se mohou jejich prostřednictvím dozvědět a zažít to, co by jinde zažít nemohly.

Výtvarné tábory – O Klíči

termíny: 20. – 24. července, 27. – 31 . července 2020

Tábor je určen dětem, které mají rady tvoření, vyrábění, kreslení a malování. Děti si během tábora vyzkouší různé výtvarné techniky, zaměřené hlavně na prožitkovou tvorbu a prvky Artefiletiky.

NETÁBORY – týden splněných přání!

v termínech: 13. – 17. července, 20. – 24. července, 17. – 21. srpna, 24. – 28. srpna 2020

Celý týden budou mít dětí vámi nám svěřené možnost naplánovat si, čemu se chtějí věnovat a to jim bude v rámci možností splněno – a že Klika nemá nemalé možnosti.

Příměsťáky pro předškoláky

v termínech: 13. – 17. července, 20. – 24. července, 17. – 21. srpna, 24. – 28. srpna 2020

Určené pro děti od 3 do 7 let. Pojďte dát vale školce a na týden ochutnat jaké to je být na táboře. Užít si tak společné chvíle tak trochu jinak. Hravý týden, kdy mají děti možnost chodit do přírody, tvořit, zpívat, vařit a kuchtit, sportovat a hýbat se a radovat se z maličkostí!

Dramatický tábor – Hrajeme si s Divadlem!

v termínu 10. – 14. srpna 2020

Příměstský tábor připravovaný ve spolupráci s Naivním divadlem je pro děti, které si hlavně rády hrají. Ať už na něco, na někoho nebo s někým. Program budou tvořit hlavně hry a aktivity dramatické výchovy spojené s divadelní tvorbou.

KNIHOTÁBOR – tábor v knihovně

v termínu 17. – 21. srpna 2020

Dobrodružný týden v Krajské vědecké knihovně v Liberci je určen všem dětem, které mají rady knížky, rády si čtou nebo fantazírují a vymyšlené příběhy si tahají rovnou z kapes.

Letní pobyt – Příhody Matky přírody

v termínu 1. – 9. srpna 2020

Co všechno skrývá les, louka, potok či tůně? A kdo o tom všem ví nejvíce? Letní pobyt pro děti, které se nebojí být na chvilku bez mámy a táty, mají chuť objevovat nejen svět kolem sebe, ale i ten svůj!

Hudební tábor pro náctileté – LET IT BEAT

v termínu 10. – 14. srpna 2020

Tábor zaměřený na elektronickou hudbu, djing a produkci. V rámci programu proběhne základní seznámení s technikou, hlavní náplní tábora bude experimentování s moderní hudbou. Tábor povedou zkušení DJ, kteří mají zkušenosti nejen s tvorbou elektronické hudby ale i s vedením dětí.