TÁBORY V LIBERCI

Tábory s Klikou mají v Liberci dlouholetou tradici. Jsou zajímavé svým programem, neopakovatelné svojí atmosférou, smysluplné svým zaměřením, spolehlivé svými vedoucími, a jiné propojením se zajímavými subjekty, jako je ZOO Liberec, Krajská vědecká knihovna nebo Naivní divadlo…

Jarní prázdniny – NETÁBOR

Celý týden budou mít dětí vámi nám svěřené možnost naplánovat si, čemu se chtějí věnovat a to jim bude v rámci možností splněno – a že Klika nemá nemalé možnosti.


ZOO tábory – v jiné kůži

Program příměstského tábora se odehrává převážně v ZOO v Liberci a děti se mohou jejich prostřednictvím dozvědět a zažít to, co by jinde zažít nemohly.

Výtvarné tábory – O Klíči

Tábor je určen dětem, které mají rady tvoření, vyrábění, kreslení a malování. Děti si během tábora vyzkouší různé výtvarné techniky, zaměřené hlavně na prožitkovou tvorbu a prvky Artefiletiky.

NETÁBORY – týden splněných přání!

Celý týden budou mít dětí vámi nám svěřené možnost naplánovat si, čemu se chtějí věnovat a to jim bude v rámci možností splněno – a že Klika nemá nemalé možnosti.

Příměsťáky pro předškoláky

Určené pro děti od 3 do 7 let. Pojďte dát vale školce a na týden ochutnat jaké to je být na táboře. Užít si tak společné chvíle tak trochu jinak. Hravý týden, kdy mají děti možnost chodit do přírody, tvořit, zpívat, vařit a kuchtit, sportovat a hýbat se a radovat se z maličkostí!

Dramatický tábor – Hrajeme si s Divadlem!

Příměstský tábor pro děti, které si hlavně rády hrají. Ať už na něco, na někoho nebo s někým. Program budou tvořit hlavně hry a aktivity dramatické výchovy spojené s divadelní tvorbou.

KNIHOTÁBOR – tábor v knihovně

Dobrodružný týden v Krajské vědecké knihovně v Liberci je určen všem dětem, které mají rady knížky, rády si čtou nebo fantazírují a vymyšlené příběhy si tahají rovnou z kapes.

Letní pobyt – Příhody Matky přírody

Co všechno skrývá les, louka, potok či tůně? A kdo o tom všem ví nejvíce? Letní pobyt pro děti, které se nebojí být na chvilku bez mámy a táty, mají chuť objevovat nejen svět kolem sebe, ale i ten svůj!

IMPROTÁBOR – tvoř a hrej si!

…informace teprve chystáme!

Hudební tábor pro náctileté – LET IT BEAT

Tábor zaměřený na elektronickou hudbu, djing a produkci. V rámci programu proběhne základní seznámení s technikou, hlavní náplní tábora bude experimentování s moderní hudbou. Tábor povedou zkušení DJ, kteří mají zkušenosti nejen s tvorbou elektronické hudby ale i s vedením dětí.