TÁBORY NA FRÝDLANTSKU

Tábory na Frýdlantsku jsou doplněním všech aktivit, které pořádají akční místní spolky jako jsou Hasiči, Fotbalové kluby nebo neziskové organizace. S nápadem doplnit tábory na Frýdlantsku přišla kamarádka Štěpa, jejíž druhým domovem je Víska a chce přispět ke kulturnímu a společenskému  tamějšímu dění  a životu nejen dětí, ale i dospělých…

Táboroloď s Klikou opět vyplouvá do Frýdlantského výběžku. Tentokrát si zde mohou děti užít tábory v období Jarních prázdnin. Jeden v Raspenavě a druhý ve Višňové.

Příměstské tábory jsou určené všem holkám a klukům z Frýdlantského výběžku, ve věku od 6 do 15 let, kteří chtějí zažít nová dobrodružství, užít si zábavu a nebo získat nové dovednosti či kamarády ze svého okolí …

Program se koná v době jarních prázdnin Libereckého kraje v termínu:
od 9. 3. do 13. 3. 2020, každý den od 8 do 16 hodin.

Cena tábora činí 800 Kč/dítě a je v ní zahrnuto: dohled na děti zkušenými lektory, obědy v jídelně, svačiny, pitný režim, celodenní výlet do Liberce (Galerie, Naivní divadlo, Jump aréna …) vstupné materiál k aktivitám …aj.

Jak se přihlásit?

Vyplněnou přihlášku (zde ke stažení, nebo školy Frýdlant … ) buď naskenujte a zašlete mailem na stek@volny.cz nebo odevzdejte dle instrukcí ve vaší škole učitelů, či družinářkám.

Tábor se bude konat pouze při minimálním počtu 10 dětí. Event. dotazy a info na tel. 602272728

NABÍDKU SE KTEROU VYPLUJE TÁBOROLOĎ V LÉTĚ, TEPRVE CHYSTÁME ….