pro jarní prázdniny 2023 nabízíme tábor „Dědo, babi, hraj si s námi!“ ve variantě
pobytové i příměstské, se zaměřením na mezigenerační propojení.


Termín: 20. – 24. února 2023 (pondělí až pátek)

Pět dní plných dobrodružství! Společné zážitky, společné vzpomínky! Hraní her, pobyt venku, výlety do okolí, tvoření a vyrábění, sportování i zpívání s kytarou – to je jarní pobyt/příměsťák s Klikou. Tentokrát spojený s mezigeneračním setkáváním. Diax, Káča, Logik? Školka s míčem, Panák, Krvavý koleno? Merkur nebo autíčko na klíček? S čím si hráli naše babičky a dědečkové? Jaké bylo hraní si dřív, a jak děda s babičkou vypadali jako děti? Na to vše se budeme ptát i si hrát spolu se seniory …


Přihlašování na tábor probíhá prostřednictvím klientského centra Domeček. V sekci tábory najdete Jarní prázdniny, po otevření si můžete vybrat variantu tábora (příměstský/pobytový) a pak dál intuitivně pokračovat v přihlášce. Po schválení předběžné přihlášky je vaše dítě přihlášeno a vy se zavazujte k platbě, dle údajů z klientského centra. Více o přihlašování najdete ZDE!


Pobytová varianta … „Dědo, babi, hraj si s námi!“

Pobyt pro děti začíná v pondělí v 8 hodin v Klice (adresu naleznete v našich kontaktech). Příchod účastníků je umožněn od 7:45 do 8.00 hodin. Při příchodu je nutné odevzdat vedoucímu pobytu bezinfekčnost s datem počátku pobytu a kopii kartičky pojištěnce (kdo již někdy na víkendu nebo táboře v daném roce byl, tak pouze aktualizuje kartičku v případě její výměny). Ukončení pobytu probíhá v pátek v 16.30 hodin tamtéž, počítejte s krátkým zdržením, každý tábor má svoje zakončení s prezentací pro rodiče.

Cena za pobyt 3800 Kč/účastník
Pro děti je zajištěný celodenní program, stravování (5x denně), vstup a jízdné, odměny, aj.

S sebou si děti sbalí následující věci: 

 • věci na spaní – polštář, pyžamo, plyšák
 • osohygi – hygienické potřeby (kartáček, pasta, ručník…) 
 • přezůvky, pohodlné oblečení dovnitř i na ven – teplé oblečení, nepromokavé rukavice, čepici, zimní obuv
 • batoh s lahvičkou na pití a baterkou
 • ježdík do ruky (pro snadné přemisťování)
 • oblíbenou knížku či hru

Příměstská varianta … „Dědo, babi, hraj si s námi!“

Příměsťák pro děti začíná každý den v 8 hodin v Klice (adresu naleznete v našich kontaktech) Příchod účastníků je umožněn od 7:45 do 8.00 hodin. Při příchodu je nutné odevzdat vedoucímu tábora bezinfekčnost s datem počátku tábora a kopii kartičky pojištěnce (kdo již někdy na víkendu nebo táboře v daném roce byl, tak pouze aktualizuje kartičku v případě její výměny). Konec programu je každý den v 17.00 hodin tamtéž, poslední den počítejte s krátkým zdržením, každý tábor s Klikou má svoje zakončení s prezentací pro rodiče.

Cena za příměsťák 2900 Kč/účastník
Pro děti je zajištěný celodenní program, stravování (3x denně), vstup a jízdné, odměny, aj.

S sebou si děti sbalí následující věci: 

 • přezůvky
 • pohodlné oblečení dovnitř i na ven – teplé oblečení, nepromokavé rukavice, čepici, zimní obuv
 • batoh s lahvičkou na pití a baterkou
 • ježdík do ruky (pro snadné přemisťování)
 • oblíbenou knížku či hru

Těšíme se na vás a vaše děti!