Projektový online den v MŠ

Zveme vás i vaše děti ze školky do virtuálního divadla! Dopřejte dětem a paní učitelkám jarní překvapení a připojte se k programu JARO BERE ZA KLIKU – online projektový den pro MŠ.

🌷Online program do školky i domů …

Všechny materiály a online představení je možné využít k distanční výuce. Rodiče spolu s dětmi mohou z pohodlí domova shlédnout online divadelní představení a dále pak pracovat s navazujícími materiály.

Zašleme vám odkaz nejen na video, ale i na naše stránky, kde jsme pro rodiče a děti připravili tematicky navázané aktivity k představení, které jsou přístupné online. Stejně tak, můžete rodičům zaslat pracovní listy a grafomotorické listy, které na představení navazují a my vám je spolu s metodikou dalších čiností do MŠ zašleme poštou. Využít je pak můžete, až se vám děti do MŠ vrátí.

Materiály jsou připravované výtvarníky i pedagogy, mají tak nejen výtvarnou hodnotu, ale i hodnotu metodickou – současně jsou zaměřeny na oblasti výchovy dětí v předškolním věku.

Inscenace “Jak přišlo jaro” získala ocenění z krajské přehlídky Libereckého kraje a Českého ráje za animaci loutek a přímý postup na celostátní přehlídku amatérského loutkového divadla v Chrudimi.

Divadelní představení je obohaceno o navazující materiály, které můžete dále využít a udělat si projektový den, týden či měsíc podle sebe a zpestřit si tak jarní dny. Materiály jsou připravované výtvarníky i pedagogy, mají tak nejen výtvarnou hodnotu, ale i hodnotu metodickou – současně jsou zaměřené na oblastí výchovy dětí v předškolním věku.

🌷Co získáte při účasti na online programu?

– divadelní představení on – line stream v předem uvedený čas – osm námětů na netradiční aktivity s dětmi
– osm pracovních listů – zaměřených na rozvoj grafomotoriky, předmatematické gramotnosti či logického myšlení  
– karetní hru Jarní kvarteto s originálními obrázky

🌷Jak se do programu přihlásit? 

Pro odběr aktivit je nutné se předem přihlásit. Přihlášení probíhá pomocí online formuláře, po jeho vyplnění vám na email dorazí kopie vašich odpovědí. Vyplněním tohoto online formuláře jste závazně přihlášeni. (Informační email zašleme inhed jak jen to bude možné na adresu, kterou uvedete v přihlášce)

Online formulář pro přihlášení je zde

🌷Kolik program stojí?

Cena celého programu JARO BERE ZA KLIKU – včetně poštovného – činí 1 200Kč za celou zapojenou mateřskou školku. Po vyplnění přihlášky  vám vystavíme  fakturu, po úhradě částky na účet zašleme veškeré pracovní materiály, abyste je měli před uvedením představení. 
Program je možné financovat i ze šablon, pro případné podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat. 

Abyste nekupovali tzv. Zajíce v pytli, posíláme odkaz na anotaci představení zde: https://www.motyckovicklika.cz/divadlo-na-kliku/