Těší vás práce s dětmi a rádi pro ně hledáte něco zajímavého? Klika vám nabízí vykročení ze všednosti a zve vás na netradiční programy s různým zaměřením. Vyberte si a přijďte si k nám nejen pohrát.


Podzim bere za Kliku

Metodické materiály a projektová výuka

Termín: říjen 2022

Další z cyklu programů pro mateřskou školu nese název „Podzim bere za Kliku“ jedná se o další tematický sborník námětů na různorodé aktivity pro práci s dětmi v MŠ. Na jaře si mohly děti a paní učitelky užít online divadelní představení a navázat na něj aktivitami, které jsme k němu připravili. Nyní mohou využít svých dovedností a užít si podzim v MŠ s loutkou a přírodninami.

Více o programu


Návštěva pokoje Láryfáry

Program pro MŠ ve všedních dnech

Termín: od října 2022

Naše smyslová místnost nese název Pokoj Láryfáry a to proto, že se skutečně jedná o pokoj, který se mění dle potřeby. V současné situaci je pokoj v rozsáhlé rekonstrukci. Pokud to situace dovolí, bude návštěva pokoje možná od října 2022, a to v úplně nové podobě…

Pokoj je místo plné rozmanitých klidových i aktivních center a zastávek, kde děti vlastním tempem objevují vše, co je tam pro ně nachystáno…

Více o programu …


Škol(k)y v přírodě

pobytové akce pro třídy

Termín: duben – červen 2022

Máte zájem o krátký dvou či tří denní výlet se svojí třídou? Chcete někde přespat na pár dní a dětem zprostředkovat nevšední zážitek?

Klika je vám otevřená! Nabízíme vám i vašim dětem azyl v podobě příjemného tvůrčího prostředí, možnost přespání, celodenního stravování i zajištění kompletního programu vám na míru! Chcete s dětmi tvořit, hrát hry, chodit objevovat přírodu nebo okolní lesní cesty…? To vše vám může Klika nejen na závěr školního roku nabídnout!

Více o programu …