PROGRAMY PRO MŠ A ZŠ

Těší vás práce s dětmi a rádi pro ně hledáte něco zajímavého? Klika vám nabízí vykročení ze všednosti a zve vás na netradiční programy s různým zaměřením. Vyberte si a přijďte si k nám nejen pohrát.

ONLINE PROJEKTOVÝ DEN PRO MŠ – Jaro bere za kliku

Projekt spojený s online vysíláním divadelního představeníJak přišlo jaro!

Ucelený program navazující na divadelní představení „ Jak přišlo jaro“, které hraje naše Divadlo na kliku z Lidových sadů v Liberci. K divadelnímu představení jsme pro vás připravili doprovodné aktivity …


ONLINE PROJEKTOVÝ TÝDEN PRO MŠ – Čarotýden s Klikou

Projekt spojený s online vysíláním divadelního představeníWinie – mazaná čarodějnice!

Ucelený program předcházející divadelnímu představení „ Winie – mazaná čarodějnice, které hraje naše Divadlo na kliku z Lidových sadů v Liberci. K divadelnímu představení jsme pro vás připravili doprovodné aktivity …


Organizační informace:

Ceny jednotlivých programů jsou vypsány u jejich anotace, dozvíte se je tedy po rozkliknutí, stejně jako jejich časovou dotaci.
Minimální počet účastníků je 8 dětí, maximální počet 30 dětí.
Pedagogický doprovod je zdarma.
K jednotlivým programům lze objednat oběd v hodnotě 80 Kč na dítě.
Jednotlivé programy lze zařadit do šablon pro školní rok 2020/2021 – záleží na individuální domluvě

Dostat se k nám dá autobusem č.18 – zastávka Kateřinky učiliště. Nazpět opět autobuse nebo pěšky přes Jizerky do Lidových sadů.

Termín vaší návštěvy lze objednat prostřednictvím emailu – info@motyckovicklika.cz

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat – 604 783 093

Nabídka programů pro školní rok 2020/2021


Návštěva pokoje Láryfáry

Naše smyslová místnost nese název Pokoj Láryfáry a to proto, že se skutečně jedná o pokoj. V průběhu roku tak děti mohou navštívit lesní obývací pokoj, zimní ložnici, jarní kuchyni a letní koupelnu.

Všechny pokoje jsou plné rozmanitých klidových aktivních center a zastávek a děti vlastním tempem objevují vše, co je tam pro ně nachystáno…

Více o programu – Návštěva Pokoje Láryfáry


Poznej svoji múzu

Programy jsou zaměřené na netradiční pojetí výtvarných a hudebních činností, práci se světlem a vůněmi. Vznikly jako protipól všem akčním „zážitkovým“ programům.
Děti se v rámci programu zapojují aktivně do tvořivých činností, mají možnost vyzkoušet si netradiční pojetí jednotlivých oblastí …

Více o programu – Poznej svoji múzu


Loutky dětem

Loutky dětem aneb pojďme si hrát! Je program zaměřený na dětskou hravost a fantazii. Skze loutky se můžeme více poznat, můžeme se naučit něčemu novém a můžeme si užít i plno legrace.
V rámci jednotlivých programů si děti vyzkouší vodění a poznají různé typy loutek. Vyrobí si svoji vlastní jednoduchou loutku nebo se senámí s principy divadelní hry a tvorby představení … Nabyté zkušenosti lze využít při tvorbě společných třídních projetků či výstupů. (besídky, představení …)

Více o programu – Loutky dětem