Termín středa 27. až neděle 31. října 2021 – sraz ve středu v 8 hodin rozchod v neděli v 16 hodin

Užijeme si společně dny plné her a tvoření v lese. Příroda bude naším ateliérem i hernou, hračky a štětce nahradí kameny, klacky, listy a bláto. Povinnou výbavou jsou holínky a pláštěnky a teplé oblečení!

Připojte se k nám na podzimní pobyt s Klikou 2021 společně si v Klice a jejím okolí užijeme pět dnů. Budeme tvořit, hrát si a užívat si podzimního lesa, který nám přináší mnoho inspirací. Čeká nás tvoření, hraní her v lese, výlety do Jizerek, čtení si pověstí z Jizerských koutů.

Pobyt pro děti začíná ve středu v 8 hodin v Klice (adresu naleznete v našich kontaktech) Příchod účastníků je umožněn od 7:45 do 8.00 hodin. Při příchodu je nutné odevzdat vedoucímu pobytu bezinfekčnost s datem počátku pobytu a kopii kartičky pojištěnce (kdo již někdy na víkendu nebo táboře v daném roce byl, tak pouze aktualizuje kartičku v případě její výměny). Ukončení pobytu probíhá v neděli ve 16 hodin tamtéž, počítejte s krátkým zdržením, každý tábor má svoje zakončení s prezentací pro rodiče.

Cena za týden 3200 Kč/účastník
pro sourozence 3000 Kč/účastník

v ceně je zahrnuto stravování, nocleh, odborné lektorské vedení, odměny pro děti atd. …


Děti mají v rámci podzimního pobytu zajištěnou snídani, svačinu, oběd, svačinu, večeři v průběhu každého dne.

Během pobytu je pro děti připravený ucelený program, který na sebe navazuje, proto je nevhodné děti během víkendu odebírat na jiné akce či účast předem ukončit. 

V žádném případě se nedoporučuje dítě navštěvovat či pozorovat z povzdálí, je to nevhodné jak pro celý průběh akce, tak pro dítě i další účastníky pobytu. 

S sebou si děti sbalí následující věci: 

  • věci na spaní – polštář, pyžamo, plyšák
  • přezůvky
  • pohodlné oblečení dovnitř i na ven – holínky, pláštěnku, nepromokavé kalhoty a věci, které je možné si ušpinit.
  • batoh s lahvičkou na pití a pevnou obuv vhodnou do lesa
  • osohygi – hygienické potřeby (kartáček na zuby, pasta, ručník…)