Obklopujte se maličkostmi

Čas Vánoc a Adventu už pomalu kráčí do našich domovů. I když velkoobchodní řetězce s ním začnou již na začátku října, jeho čas nastane teprve za měsíc. Kromě svátků je to čas, který trávíme
s přáteli a rodinou a chystáním se na Štědrý den. Dary a dárky nemusí být vždy velké, zlaté či zabalené v blýskavém staniolu, … nejvíce vždy potěší dárky od srdce nebo ty, které jsou překvapivé.

I vy můžete letos své blízké překvapit nebo se nechat překvapovat v období adventu – třeba úkoly a hrami z našeho adventního kalendáře. Můžete darovat originální přání s osobním vzkazem, a nebo svým dětem či vnoučatům zkrátit čekání na Ježíška skládáním obrázkových kostek.

A navíc vás dárky zakoupené z našeho webu mohou zahřát hned dvakrát. Koupí jakékoli maličkosti z našich stránek, podpoříte naši činnost a existenci. Děkujeme!


Maličkosti pro každý den Adventu

Adventní kalendář Kliky vznikl jako dárek všem, kterým je čas věnovaný svým blízkým cennější, než hromada dárků nabízených v reklamách. Je to pocta Adventu a těšení na oslavu nejkrásnějších svátků v roce.

Kalendář je složen z 24 barevných ilustrací ke každému dni v Adventu a z 24 černobílých stran s úkoly na každý den. 

Prolistujte se až ke Štědrému dni, skrze milé obrázky a hravé úkoly

cena za kalendář činí 550 Kč + poštovné a balné 70 Kč


Maličkost do obálky

Vánoční přání pro potěšení vašich blízkých. Napište vaší rodině, přátelům či zaměstnancům milé a originální přání k Vánocům či nod nového roku. Ano to je vskutku maličkost, která potěší každého … čas je ten největší dárek, který si můžeme dát!

Vybrat si můžete ze tří sad Vánočních přání:

Zvířecí – snící liška, spící medvěd, mlsný kocour

Zimní – víla na bruslích, anděl na houpačce, zima na chalupě

Kouzelné – Kreslící mrazík, skřítek s lucernou, námořnické Vánoce

Všechna přání jsou tištená na kvalitním tvrdém papíře a dodáváme je s obálkami.

Cena za sadu tří přání 90 Kč + poštovné a balné 60 Kč


Maličkosti pro hraní

Vánoční kostky jsou určené pro všechny malé skřítky a víly, kteří si chtějí předvánoční čas adventu zpestřit a zabavit se při čekání na Ježíška skládáním atypických dřevěných obrázkových kostek.

Sada kostek obsahuje šest dřevěných ručně polepených kostek pro skládání obrázků vánočních skřítků, které jsou uloženy v látkovém sáčku.

Zkraťte si čekání na Ježíška skládáním kostek

Cena za sadu kostek činí 250 Kč + poštovné a balné 62 Kč


Maličkost do batohu – plecháček na cesty

I když nám současná situace nedovoluje příliš se setkávat či někam chodit na návštěvy, věříme, že o Vánocích, či po nich, to jistě půjde. K tomu se hodí ručně malovaný plecháček, ze kterého si můžete dát čaj i grog na trzích či na návštěvě u známých. A navíc je to Eko :)!

Cena plecháčku činí 350 Kč + poštovné a balné 119 Kč

Dekor vámi vybraného plecháčku nám připište do poznámky v objednávce.


Online objednávky

Pokud se vám něco z naší předvánoční nabídky líbí, můžete si to objednat přes online formulář, který naleznete níže.