Termín: PÁTEK 25. A SOBOTA 26. BŘEZNA 2022
Čas konání: 
OD 17 DO 21 HODIN (počet účastníků omezen)
Cena/Vstupné:
500 Kč/rodina

Přijďte si společně s dětmi užít do Kliky pohádkový večer plný příběhů z knížek. Večerní tajuplný program pro rodiče s dětmi. Klika se promění v knihu od Františka Hrubína a vy a vaše děti bude mít možnost prozkoumat jinak nepřístupné kouty v pohádkové atmosféře. Baterka je povinou výbavou každého návštěvníka. Téma pro letošní rok je knížka „Dvakrát sedm pohádek“ – a věřte, že v Klice se vám bude zdát příběh skutečný, jako kdybyste vy cestovali spolu s hlavním hrdinou mezi jednotlivými stránkami knihy.

Aby byl zajištěn plynulý průběh a rodinná atmosféra uskuteční se noc s Andersenem u nás hned dvakrát. A to v podvečer páteční a pak i v sobotu. Na program je nutné se předem přihlásit, přihlášení účastníci pak dostanou email s podrobnějšími informacemi a časem, kdy mají dorazit.

Letos jsme pro naší noc zvolili téma pohádkové knížky „2×7 pohádek“ od Františka Hrubína s ilustracemi od Jiřího Trnky, který by letos oslavil 110 let. Akce se koná v rámci celorepublikové inciativy – Noc s Andersenem více o ní se dozvíte na: www.nocsandersenem.cz

Naše noc se ponese v duchu příběhů z jmenované knížky, a děti spolu s vámi budou moci potkat jednotlivé postavy v netradičním prostředí – v tento večer s v Klice málo kdo vyzná :). V rámci programu si užijete hravé a netradiční úkoly.


Program Klikové Noci s Anderesem 2022

Program je určený dětem ve věku od 5 do 11 let a jejich rodiče či prarodiče. Celková doba programu pro jednu rodinu je cca 1,5 hodiny. Kromě hlavních stanovišť je pro vás nachytaný i malý „kinosál“ s promítáním k tématu. Celý večer se ponese v pohádkově kouzelné atmosféře a v záhadném prostředí plném objevování a hledání. Taková malá, pohádková unikovka či interaktivní výstava spojená s „divadlem“ = pohodová a netradiční akce pro celou rodinu.

Na co se tedy můžete těšit?

  • Hravé a netradiční stanoviště s úkoly
  • Tajuplné prostředí, tak to v Klice ještě nebylo
  • Dramatický děj událostí a naprosté vtažení do hry
  • Netradiční zážitky a překvapení
  • Možnost dívat se chvíli na svět dětskýma očima
  • drobné občerstvení a rodinou pohodu
  • možnost návštevy malého „kinosálu“
  • pro každého návštěvníka čeká na konci malá odměna

 TĚŠÍME SE NA VÁS! A věříme, že se v Klice potkáme v hojeném počtu!