Termín: 1. DUBNA 2023 (sobota)
Čas konání: 
OD 13 DO 21 HODIN (počet účastníků omezen)
Cena/Vstupné:
850 Kč/ dětský účastník

Přijďte si společně s dětmi užít do Kliky pohádkový večer plný příběhů z knížek. Večerní tajuplný program pro rodiče s dětmi. Klika se promění v knihu a vy společně s dětmi budete mít možnost prozkoumat jinak nepřístupné kouty v pohádkové atmosféře. Baterka je povinnou výbavou každého návštěvníka. Téma pro letošní rok je kniha „Kronika města Kocourkova“ od Ondřeje Sekory, a věřte, že v Klice se vám bude zdát každý příběh skutečný, jako kdybyste přímo putovali mezi jednotlivými stránkami knihy.

Aby byl zajištěn plynulý průběh a rodinná atmosféra v rámci noci s Andersenem, dostane každý z účastníků čas, kdy může mezi stránky vstoupit a hru začít. Jak rychle bude pak putovat mezi stránkami, nebo zda se zdrží v Kocourkovském bistru je už ovšem na každém z nich. Na program je nutné se předem přihlásit, přihlášení účastníci pak dostanou e-mail s podrobnějšími informacemi a časem, kdy mají dorazit.

Akce se koná v rámci celorepublikové inciativy – Noc s Andersenem více o ní se dozvíte na: www.nocsandersenem.cz

Naše noc se ponese v duchu příběhů z vybrané knížky a děti spolu s vámi budou moci potkat i její hlavní hrdiny, nebo spíš rozverné natroublé občany města Kocourkova – v tento večer se v Klice málokdo vyzná :). V rámci programu si užijete hravé a netradiční úkoly.

Více o přihlašování na akce s Klikou najdete zde …


Program Klikové Noci s Andersenem 2023

Program je určený dětem ve věku od 5 do 12 let a jejich rodiče či prarodiče. Celková doba programu pro jednu rodinu je cca 3 hodiny. Kromě hlavních stanovišť je pro vás nachytáno mnoho doprovodných zvídavých, luštících a jiných logických a čtenářských úkolů. Celý večer se ponese v pohádkově kouzelné atmosféře a v záhadném prostředí plném objevování a hledání. Taková malá, pohádková únikovka či interaktivní výstava spojená s „divadlem“ = pohodová a netradiční akce pro celou rodinu.

Na co se tedy můžete těšit?

Noc s Andersenem 2022
  • Hravé a netradiční stanoviště s úkoly
  • Tajuplné prostředí, tak to v Klice ještě nebylo
  • Dramatický děj událostí a naprosté vtažení do hry
  • Netradiční zážitky a překvapení
  • Možnost dívat se chvíli na svět dětskýma očima
  • Drobné občerstvení a rodinnou pohodu
  • Pro každého návštěvníka čeká na konci odměna (upomínkové předměty navázané k programu)

 TĚŠÍME SE NA VÁS! A věříme, že se v Klice potkáme v hojném počtu!