NETÁBORY s Klikou – aneb týden splněných přání!

„Tábor“, který by se klidně mohl jmenovat třeba – dělej co tě baví, nebo ukaž, co máš rád, rozvíjej své silné stránky či užij si týden podle sebe. Celý týden budou mít dětí vámi nám svěřené možnost naplánovat si, čemu se chtějí věnovat a to jim bude v rámci možností splněno – a že Klika nemá malé možnosti. Věnovat se dětem budou kreativci a odborníci na různé oblasti, které by je zajímaly, bavily, naplňovaly. Jednoduše, přijďte a bavte se, ku spokojenosti všech!

Cena tábora činí 2500 Kč/dítě v ceně je zahrnuto: odborné vedení, obědy pro děti, pitný režim na celý denodměny pro děti, výtvarný a pracovní materiál aj.

Tábor se koná v prostorách Motyčkovic kliky, Horská 165, Kateřinky.

Program:

Co se na těchto táborech bude dít, to se teprve uvidí … proč? Protože o tom rozhodnou právě a jenom jeho účastníci! Vždycky když vymýšlíme témata táborů, přemýšlíme hlavně o dětech, které se jich budou účastnit. Aby je to zaujalo, bavilo, nadchlo a tak vznikl nápad na “NETÁBORY” dny kdy děti budou trávit společně s námi a samy si rozhodnou o náplni dne – ano děti se budou moci věnovat skutečně čemukoli – chceš hrát na klavír – hraj, chceš nám číst – čti, chceš tvořit – tvoř, chceš stavět – stav, chceš šplhat – šplhej, chceš jít na výlet – pojď, chceš řídit auto … no nabídka je přeci jenom omezená!

Přihlášení na tábor probíhá přes online formulář, který naleznete níže. Je ovšem po jeho vyplnění nutné stáhnout si v sekci dokumenty papírovou přihlášku, kterou vyplníte a spolu s bezinfekčností a kopii kartičky pojištěnce odevzdáte v den nástupu na tábor.


NETÁBOR 1 – aneb týden splněných přání!

V termínu 13. – 17.7. 2020

V případě zájmu volejte na tel: 604 873 093

NETÁBOR 3 – aneb týden splněných přání!

V termínu 17. – 21. 8. 2020

V případě zájmu volejte na tel: 604 873 093

NETÁBOR 4 – aneb týden splněných přání!

V termínu 24. – 28. 8. 2020

V případě zájmu volejte na tel: 604 873 093

V případě jakýchkoli dotazů: volejte na číslo 604 873 093 nebo pište na info@motyckovicklika.cz