termíny: 18. – 22 .7. 2022
Sraz děti: 7.45 – 8.00 hodin
Rozchod dětí: 16.00 – 16.15 hodin

Vždy před vchodem do Muzea, popřípadě jinde dle informací v konkrétní den od vedoucího tábora.

S sebou mají děti mít: batůžek s lahvičkou na pití (možnost doplnit), malou svačinu na dopoledne a odpoledne. Přezůvky, pohodlné oblečení, pláštěku, tužku a papír.

Cena tábora: 2 800 Kč Částku zaplaťte na účet č. 2200748952/2010, do poznámky uveďte příjmení a jméno dítěte a kód MUZ. Platbu za tábor zasílejte do 31. 5. 2022.


Program Muzejního tábora s Klikou 2022:

Zajímá vás minulost? Co by se stalo, kdyby se něco nestalo? Chcete zažít „NOC“ v Muzeu??? Jste vítáni. Pilotní muzejní tábor startuje již letos v létě!

Poslední den tábora se vždy koná společné zakončení tábora za vaší účasti! Nechte si tedy v pátek při vyzvednutí dětí krátký čas na společný závěr. O přesném čase, místě i průběhu zakončení vás bude informovat hlavní vedoucí v průběhu tábora.

Stravování: Obědy jsou pro děti zajištěné v Italské restauraci u Galerie – polévka + hlavní chod. Informace o alergiích, které jste uvedli v přihlášce, bereme na vědomí a je možno stravu uzpůsobit potřebám dítěte – vlastní jídlo, které ohřejeme. Vynechání přílohy atd. Vše je na individuální domluvě.

Pro děti je kromě obědů zajištěný i celodenní pitný režim, po vypití lahvičky z domova je možnost doplnit si pití kdykoliv během tábora.

Kapesné a cenosti: Vše je na zvážení rodičů. Dětem můžete dát drobné mince na zakoupení suvenýrů nebo pochutin, je to však na vašem zvážení a na vašich instrukcích, které dítěti dáte (kolik, co a čeho si může/nemůže koupit). Za peníze svěřené dítěti vedoucí tábora neručí.


Přihlašování na jednotlivé termíny táborů:

Přihlašování na tábory probíhá přes online formulář, který naleznete pod tlačítkem níže vlevo. Po vyplnění přihlašovacího formuláře vám dorazí kopie vašich odpovědí na email uvedený ve formuláři. Po odeslání formuláře je dítko závazně přihlášeno a zavazujete se k úhradě částky za tábor a účasti vašeho dítěte na táboře. Nejedná se tedy o rezervaci místa.

Po přihlášení vás budeme v průběhu dalších dní kontaktovat prostřednictvím emailu uvedeného v přihlášce. V den nástupu na tábor donesete vyplněnou bezinfekčnost a kopii kartičky pojištence.

Nejsme žádný vykopávky!

Termín: 18. – 22. 7. 2022 (věk 7 až 12 let)
Vedoucí: Matěj Bereckei
Cena: 2 800 Kč/účastník

V případě, že máte dotaz ohledně zajištění či odhlášení z tábora, obraťte se na vedoucí organizace formou emailu: info@motyckovicklika.cz