Letní pobyt – Příhody Matky přírody

Co všechno skrývá les, louka, potok či tůně? A kdo o tom všem ví nejvíce? Letní pobyt pro děti, které se nebojí být na chvilku bez mámy a táty, mají chuť objevovat nejen svět kolem sebe, ale i ten svůj!

Cena tábora činí 3600 Kč/dítě v ceně je zahrnuto: odborné vedení, ubytování, strava pro děti 5x denně, pitný režim na celý denodměny pro děti, výtvarný a pracovní materiál aj.

Tábor se koná v prostorách Motyčkovic kliky a jejím okolí.

Program:

Na pobytu budeme společně trávit čas v přírodě, pokaždé se dozvíme něco o sobě, o ostatních, ale i o světě kolem nás. Seznámíme se s přírodou, budeme si v ní hrát, tvořit, budeme ji objevovat a zkoumat ze všech stran. Vyzkoušíme si, co přiroda umí, a jak to v ní chodí – formou hravých pokusů, zajímavých pozorování a na zakladě vlastních zkušeností.

Zajištěno pro děti je ubytování, strava 5x denně, pitný režim, výtvarný a pracovní materiál, odborné lektorské vedení a pojištění účastníků. Prožitkový program přizpůsobený věku dětí zaměřený na pohybové hry, hry o sebepoznání, kolektivní aktivity a týmové hry, výtvarné a pracovní aktivity a dramatické aktivity. Program je vedený zábavnou formou a je celý realizován převážně v přírodě.

Co budou děti potřebovat? Seznam věcí pošleme mailem nebo poštou do konce školního roku včetně instrukcí kde, kdy a v kolik máte své děti na pobyt přivézt a kde, kdy a v kolik Vám je předáme po ukončení pobytu.

Přihlášení na tábor probíhá přes online formulář, který naleznete níže. Je ovšem po jeho vyplnění nutné stáhnout si v sekci dokumenty papírovou přihlášku, kterou vyplníte a spolu s bezinfekčností a kopii kartičky pojištěnce odevzdáte v den nástupu na tábor.


Letní pobyt s Klikou – Příhody Matky Přírody

Pobytová forma tábora v termínu 1. – 9. 8. 2020

V případě zájmu volejte na tel: 604 873 093

V případě jakýchkoli dotazů: volejte na číslo 604 873 093 nebo pište na info@motyckovicklika.cz