KNIHOTÁBOR – v Liberecké knihovně

Dobrodružný týden v Krajské vědecké knihovně v Liberci je určen všem dětem, které mají rady knížky, rády si čtou nebo fantazírují a vymyšlené příběhy si tahají rovnou z kapes. Děti budou mít možnost, poznat knihovnu tak, jak jí neznají a užít si týden plný knih! Kdo by nechtěl, aby ožil některý jeho knižní hrdina?!

Cena tábora činí 2500 Kč/dítě v ceně je zahrnuto: odborné vedení, obědy pro děti, pitný režim na celý denodměny pro děti, výtvarný a pracovní materiál aj.

Tábor se koná v prostorách Krajské vědecké knihovny, Liberec.

Program:

Program tábora se bude odehrávat převážně v Krajské vědecké knihovně v Liberci. Tento prostor nám i dětem skýtá veliké množství zábavy a nového poznání. Rozhodně nebudeme celý týden jenom číst, listovat knihami .. dokonce i um čtení není povinností pro přihlášené děti, mohou se tedy tábora účastnit i děti předškolního věku! Děti si v knihovně budou hlavně hrát, tvořit, poznávat, zkoumat, co vše jim knihovna nabízí, co se v ní dá dělat, jaká má oddělení, a jaké má možnosti pro návštěvníky. Děti tak prožijí nezapomenutelný týden v unikátním prostoru. Táborové hry a činnosti budou inspirované knihami Daniely Fischerové, spisovatelky, které se na tvorbu pro děti různého věku zaměřuje a velmi poutavě čerpá právě z dětské fantazie. Týden Kniho-tábora bude hlavně plný, ojedinělý a zaměřený na knihy, ilustrace, příběhy, postavy, které děti doprovázejí při jejich čtení či prohlížení…

Přihlášení na tábor probíhá přes online formulář, který naleznete níže. Je ovšem po jeho vyplnění nutné stáhnout si v sekci dokumenty papírovou přihlášku, kterou vyplníte a spolu s bezinfekčností a kopii kartičky pojištěnce odevzdáte v den nástupu na tábor.


KNIHOTÁBOR

V termínu 17. – 21. 8. 2020

V případě zájmu volejte na tel: 604 873 093

V případě jakýchkoli dotazů: volejte na číslo 604 873 093 nebo pište na info@motyckovicklika.cz