Jarní drobnosti z Kliky

Naši činnost můžete v jarních měsících podpořit mimo jiné i koupí některé z drobností, které jsme pro vás a vaše potěšení připravili!

Objednávka je možná přes formulář, který je uvedený dole na této stránce. Po vyplnění tohoto formuláře vám zašleme email s platebními údaji a celkovou částkou za vaši objednávku. Po připsání platby na účet, vám bude vaše objednávka odeslána.
Objednávky vyřizujeme ručně, je třeba mít strpení a počítat s časovou prodlevou. Nejsme roboti 🤖 Ceny poštovného jsou uvedeny zde na našem webu, u každého produktu zvlášť, v případě hromadné objednávky se mohou ceny lišit (vše vložíme do jednoho balíku/obálky)

Zboží je možné i vyzvednou přímo v Motyčkovic klice na Horské 165, v Liberci a to vždy po telefonické dohodě. (tel. 604 783 093 / 732 709 671) do 14 od dne vyřízení objednávky.

Tady je aktuální nabídka:


Velikonoční přání – potěšte své známé z daleka!

Sada tří přání s velikončním motivem – vejce, zajíc a beránek. Přání je bez textu uvnitř. Velikost A5. Přání dodáváme i s obálkámi.

Cena 90 Kč/sada
+ případné poštovné činí 45 Kč (Doporučené psaní – ekonomicky)


Jarní pexeso – hra, která neomrzí

Pexeso k vystřižení s 28 dvojicemi. Obrázky pexesa tvoří různé jarní symboly – květiny, ptáci, hmyz či typické symboly velikonoc.

Cena 100 Kč/ kus
+případní cena poštovného činí 45 Kč (Doporučené psaní – ekonomicky)


Hliněnné kuličky – hrajte si i venku

Bavlněný pytlík s 30 hliněnými kuličkami na cvrnkání. Pravidla hry součástí každého pytlíku. Kuličky v barvách: žlutá, oranžová, červená, růžová, modrá, tyrkysová, zelená, fialová, šedá a hnědá

Cena 120 Kč/kus
+ cena případného poštovného činí 55 Kč (Doporučené psaní – ekonomicky)


Kalendář “ROK” – obklopujte se milými věcmi …

Klikový kalendář A3 – s originálními ilustracemi pro každý měsíc v roce. Nabízíme ve třech variantách:
1. Kalendář s datumy 🗓
2. Kalendář bez datumů (nekonečný) 📆

Cena 350 Kč/kus
cena případného poštovného činí 55 Kč (Doporučené psaní – ekonomicky)


Vybrali jste? Objednávku můžete učinit přes online formulář zde! Děkujeme za vaši podporu!