Hudební tábor – LET IT BEAT!

Tábor zaměřený na elektronickou hudbu, djing a produkci. V rámci programu proběhne základní seznámení s technikou, hlavní náplní tábora bude experimentování s moderní hudbou. Tábor povedou zkušení DJ, kteří mají zkušenosti nejen s tvorbou elektronické hudby ale i s vedením dětí.

Cena tábora činí 2700 Kč/dítě v ceně je zahrnuto: odborné vedení, obědy pro děti, pitný režim na celý denodměny pro děti, výtvarný a pracovní materiál aj.

Tábor se koná v prostorách Motyčkovic kliky, Horská 165, Kateřinky.

Program:

Tábor je určený dětem staršího školního věku, děti si během tábora vyzkouší práci s mixážním pultem, skládání hudby a moderními skladbami. Dětem se budou věnovat skuteční profící v této oblasti, kteří se ve svém volném čase právě mixování hudby věnují. Mají také velmi kladný vztah k dětem, umí je zaujmout, motivovat a hrát si s nimi. Tábor je určený všem dětem, které mají hudbu rády, zajímá je jaké to je být DJem, nebo se jen při jakémkoli hudebním podnětu kývají do rytmu. Zpěv, znalosti či zkušenosti s notovým zápisem, nebo s hrou na hudební nástroj nejsou nutností, tábor je určený nadšencům a každý si zde najde to své!

Přihlášení na tábor probíhá přes online formulář, který naleznete níže. Je ovšem po jeho vyplnění nutné stáhnout si v sekci dokumenty papírovou přihlášku, kterou vyplníte a spolu s bezinfekčností a kopii kartičky pojištěnce odevzdáte v den nástupu na tábor.

LET IT BEAT! – hudební tábor pro náctileté

V termínu 10. – 14. 8. 2020

V případě zájmu volejte na tel: 604 873 093

V případě jakýchkoli dotazů: volejte na číslo 604 873 093 nebo pište na info@motyckovicklika.cz