Dramatický tábor “HRAJEME SI S DIVADLEM”

Příměstský tábor pro děti, které si hlavně rády hrají. Ať už na něco, na někoho nebo s někým. Program budou tvořit hlavně hry a aktivity dramatické výchovy spojené s divadelní tvorbou.

Cena tábora činí 2500 Kč/dítě v ceně je zahrnuto: odborné vedení, obědy pro děti, pitný režim na celý denodměny pro děti, výtvarný a pracovní materiál aj.

Tábor se koná v prostorách Motyčkovic kliky, Horská 165, Kateřinky.

Program:

Program tábora se bude odehrávat převážně v prostorách Motyčkovic kliky a jejím přilehlém okolí, které je plné lesů, potůčků a jiných koutků přírody. Program je celiství, netradiční a zajímavý. Děti si formou dramatických her procvičí práci s hlasem či se svým tělem.Vyzkouší si práci s loutkou, rekvizitou či jiným předmětem. Prožijí společně aktivity zaměřené na sebepoznání, dramatizaci, improvizaci, spolupráci i pohyb, tvoření či rytmizaci. Tábor vedou zkušení dramaťáci Filip Novák a Míša Palaščáková. Součástí programu je i návštěva Naivního divadla a jeho pokladů.

Divadelní tábor v Klice

Přihlášení na tábor probíhá přes online formulář, který naleznete níže. Je ovšem po jeho vyplnění nutné stáhnout si v sekci dokumenty papírovou přihlášku, kterou vyplníte a spolu s bezinfekčností a kopii kartičky pojištěnce odevzdáte v den nástupu na tábor.


Dramatický tábor “Hrajeme si s divadlem”

V termínu 10. – 14. 8. 2020 určený dětem od 6 do 10 let

V případě zájmu volejte na tel: 604 873 093

V případě jakýchkoli dotazů: volejte na číslo 604 873 093 nebo pište na info@motyckovicklika.cz