DOBRODRUŽSTVÍ ZA HUMNY

Vícedenní výlety pro děti z mateřských škol s přespáním. Program cílený na kolektivy tříd mateřských škol se zapojením učitele, nikoli jako organizátora, ale jako účastníka. Program respektuje děti jako individualitu.

Jeho podnázev je „Spokojený učitel, spokojené dítě“. Program je připravený pro vícedenní pobyt dětí s paní učitelkou mimo mateřskou školu, ale však v přímé blízkosti Liberce a v dojezdu rodičů.

Cílem je, užít si vše společně s dětmi formou netradičních disciplín, inspirativních aktivit a nezapomenutelných zážitků. Pro paní učitelky je připraven osobní program v podobě relaxační místnosti a klidových aktivit. Odloučení od rodičů nedaleko domova s lidmi, které znám společné zážitky bez starostí – víme, co děti a učitelé potřebují.

Pro letošní školní rok 2019/2020 nabízíme téma:

Společně s dětmi se na výlet vydá ještě jeden kamarád a to kluk Birlibán, který prožil vskutku zvlášní věci, o kterých nám nebude rozhodně jenom vyprávět. Společně tak všichni prožijeme Birlibánův příběh na vlastní kůži.

Dětská knižka o Birlibánovi je jednou z nejznámějších knih od Eduarda Petišky. Birlibán není příliš hodný kluk a všechno co vyvádí se rázem obrátí proti němu a pro záchanu svého nejmilejšího maňáska musí projít neobyčejnou cestu plnou svých neplech. Nakonec jak už to tak v pohádkových příbězích bývá, vše dobře dopadne a Birlibán i jeho maňásek dorazí do kouzelného města hraček – Maňáskova.

Zarezervujte si termín pro vaši třídu na našem mailu info@motyckovicklika.cz

Cena za účastníka je individuální – záleží na typu programu, počtu přespání aj.

Pedagogický doprovod je zdarma.

Dostat se k nám dá autobusem číslo 18 – zastávka Kateřinky-učiliště.