termíny: 15. – 19 .8. 2022
Sraz děti: 7.45 – 8.00 hodin
Rozchod dětí: 16.00 – 16.15 hodin

Vždy před vchodem do Kliky (Horská 165, Liberec 14), popřípadě jinde dle informací v konkrétní den od vedoucího tábora. (Vždy však v okolí Kliky nebo v dochozí vzdálenosti)

S sebou mají děti mít: batůžek s lahvičkou na pití (možnost doplnit), malou svačinu na dopoledne a odpoledne. Přezůvky, pohodlné oblečení a věci na převlečení (ven/ dovnitř).

Cena tábora: 2 800 Kč Částku zaplaťte na účet č. 2200748952/2010, do poznámky uveďte příjmení a jméno dítěte a kód DIV. Platbu za tábor zasílejte do 31. 5. 2022.


Program divadelního tábora s Klikou 2022:

Dramaticky zaměřený tábor plný her a hraní si. Jaké je být někým jiným? Jak se cítí ostatní? Jak jdu slyšet? To vše si na vlastní tělo vyzkouší děti skrze dramatické hry a činnosti.

Poslední den tábora se vždy koná společné zakončení tábora za vaší účasti! Nechte si tedy v pátek při vyzvednutí dětí krátký čas na společný závěr. O přesném čase, místě i průběhu zakončení vás bude informovat hlavní vedoucí v průběhu tábora.

Stravování: Obědy jsou pro děti zajištěné přímo v Klice od firmy Gastron – polévka + hlavní chod. Informace o alergiích, které jste uvedli v přihlášce, bereme na vědomí a je možno stravu uzpůsobit potřebám dítěte – vlastní jídlo, které ohřejeme. Vynechání přílohy atd. Vše je na individuální domluvě.

Pro děti je kromě obědů zajištěný i celodenní pitný režim, po vypití lahvičky z domova je možnost doplnit si pití kdykoliv během tábora.

Kapesné a cenosti: Nejsou třeba.


Přihlašování na jednotlivé termíny táborů:

Přihlašování na tábory probíhá přes online formulář, který naleznete pod tlačítkem níže vlevo. Po vyplnění přihlašovacího formuláře vám dorazí kopie vašich odpovědí na email uvedený ve formuláři.

Po odeslání formuláře je dítko závazně přihlášeno a zavazujete se k úhradě částky za tábor a účasti vašeho dítěte na táboře. Nejedná se tedy o rezervaci místa.

Po přihlášení vás budeme v průběhu dalších dní kontaktovat prostřednictvím emailu uvedeného v přihlášce. V den nástupu na tábor donesete vyplněnou bezinfekčnost a kopii kartičky pojištence.

Cena tábora: 2 800 Kč Částku zaplaťte na účet č. 2200748952/2010, do poznámky uveďte příjmení a jméno dítěte a kód DIV. Platbu za tábor zasílejte do 31. 5. 2022.


Hrajeme si s divadlem

Termín: 15. – 19. 8. 2022 (věk 6 až12 let)
Vedoucí: Věra Motyčková, Petra Milerová
Cena: 2 800 Kč/účastník

V případě, že máte dotaz ohledně zajištění či odhlášení z tábora, obraťte se na vedoucí organizace formou emailu: info@motyckovicklika.cz