termín: 22. července – 2. srpna 2024
cena: 6 800 Kč/dítko (celodenní stravování, ubytování, vstupy, materiál, pojištění …)
věk: 6 – 12 let (přednostně přijímáme zaběhlé táborníky a Klikaře …)
typ tábora: pobytový (12 dní/11 nocí)
Sraz dětí: upřesníme (ráno)
Rozchod dětí: upřesníme (odpoledne)

Sejdeme se v den nástupu na tábor na …to se ještě uvidí! Rodiče přihlášených táborníků budou včas o místě srazu obeznámeni. S sebou je třeba mít bezinfekčnost, potvrzení o způsobilosti – kdo má z loňska nemusí k doktorovi a kopii kartičky pojištěnce.

S sebou mají děti mít: věci ze seznamu, který obdržíte společně se zvacím dopisem nebo mailem na tábor.

Cena tábora: 6 800 Kč (údaje k platbě najdete u přihlášky v Klientském centru) Příslušnou částku uhraďte nejpozději do 30 dnů od přihlášení. Individuální dohoda je možná po osobní konzultaci.


Program letního pobytu s Klikou 2024:

Dvanáct dní plných dobrodružství! Společné zážitky, společné vzpomínky! Hraní, pobyt venku, výlety do okolí, tvoření, sportování i zpívání s kytarou – to je letní pobyt s Klikou propojený prožitkovou hrou.

Další ročník letního pobytu s Klikou je tu! Ojedinělá celotáborová hra s přesahem … tak neváhej a pojeď s námi i letos! Podle letošního názvu možná někdo víte, kam vítr věje… prozradíme vám jen, že to bude pohodové ale i dobrodružné putování příběhem, který zná celý svět … hledání, létání a společné zkoumání dospěláckého i dětského světa, který se v nás pere celý život.

Stravování: Obědy jsou pro děti zajištěné přímo v Klice. Od firmy Gastron obědy – polévka + hlavní chod, ostatní si děti chystají samy. Také si děti občas samy uvaří. Informace o alergiích, které jste uvedli v přihlášce, bereme na vědomí a je možno stravu uzpůsobit potřebám dítěte.

Pitný režim je zajištěn během celého pobytu.

Kapesné a cennosti: Nejsou třeba. HLAVNĚ DOPISNÍ PAPÍRY a ZNÁMKY! 🙂


Přihlašování na letní pobyt s Klikou:

Přihlašování na tábor probíhá prostřednictvím Klientského centra Domeček. V sekci tábory najdete Letní pobyt, po otevření dál intuitivně pokračujte v přihlášce.

Po schválení předběžné přihlášky je vaše dítě přihlášeno a vy se zavazujte k platbě, dle údajů z klientského centra. Rezervace místa není možná.

Více o přihlašovacím systému najdete ZDE!

Vedoucí: Věra Motyčková, Matěj Bereckei, Petra Šlechtová, Verunka Motyčková, Tom Melíšek, Štěpán Maškarinec …


V případě, že máte dotaz ohledně zajištění či odhlášení z tábora, obraťte se na vedoucí organizace formou e-mailu: info@motyckovicklika.cz