termín: sobota 30. 7. – neděle 7. 8. 2022
Sraz děti: 8.45 – 9.15 hodin
Rozchod dětí: 11.30 – 12.00 hodin

Sejdeme se v den nástupu na tábor na Horské 165 – Motyčkovic klika. S sebou je třeba mít bezinfekčnost, potvrzení o způsobilosti – kdo má z loňska nemusí k doktorovi – a kopii kartičky pojištěnce.

S sebou mají děti mít: věci ze seznamu, který obdržíte společně se zvacím dopisem nebo mailem na tábor.

Cena tábora: 3 800 Kč Částku zaplaťte na účet č. 2200748952/2010, do poznámky uveďte příjmení a jméno dítěte a kód POB. Platbu za tábor zasílejte do 31. 5. 2022.


Program pobytového tábora s Klikou 2022:

Devět dní plných dobrodružství! Společné zážitky, společné vzpomínky! Hraní, pobyt venku, výlety do okolí, tvoření, sportování i zpívání s kytarou – to je letní pobyt s Klikou propojený prožitkovou hrou.

Poslední den tábora se vždy koná společné zakončení tábora za vaší účasti! Nechte si tedy v neděli při vyzvednutí dětí krátký čas na společný závěr. O přesném čase, místě i průběhu zakončení vás bude informovat hlavní vedoucí v průběhu tábora.

Stravování: Obědy jsou pro děti zajištěné přímo v Klice. Od firmy Gastron obědy – polévka + hlavní chod, ostatní si děti chystají samy. Také si děti občas samy uvaří. Informace o alergiích, které jste uvedli v přihlášce, bereme na vědomí a je možno stravu uzpůsobit potřebám dítěte.

Pitný režim je zajištěn během celého pobytu.

Kapesné a cennosti: Nejsou třeba. HLAVNĚ DOPISNÍ PAPÍRY a ZNÁMKY! 🙂


Přihlašování na jednotlivé termíny táborů:

Přihlašování na tábory probíhá přes online formulář, který naleznete pod tlačítkem níže vlevo. Po vyplnění přihlašovacího formuláře vám dorazí kopie vašich odpovědí na email uvedený ve formuláři.

Po odeslání formuláře je dítko závazně přihlášeno a zavazujete se k úhradě částky za tábor a účasti vašeho dítěte na táboře. Nejedná se tedy o rezervaci místa.

Po přihlášení vás budeme v průběhu dalších dní kontaktovat prostřednictvím emailu uvedeného v přihlášce. V den nástupu na tábor donesete vyplněnou bezinfekčnost a kopii kartičky pojištence.

Cena tábora: 3 800 Kč Částku zaplaťte na účet č. 2200748952/2010, do poznámky uveďte příjmení a jméno dítěte a kód POB. Platbu za tábor zasílejte do 31. 5. 2022.


Času naproti

Termín: sobota 30. 7. – neděle 7. 8. 2022 (věk 6 až 12 let)
Vedoucí: Věra Motyčková, Matěj Bereckei
Cena: 3 800 Kč/účastník

V případě, že máte dotaz ohledně zajištění či odhlášení z tábora, obraťte se na vedoucí organizace formou emailu: info@motyckovicklika.cz