Poslední akce tohoto školního roku je za námi! Po požáru jsme měli naději, že pojedeme dál a uskutečníme vše, co jsme dělali rádi a pro vás. 🙏Den za dnem nám naděje ubývala a ukázalo se, že vše udělat není v našich silách.
A tak jsme udělali jen to nejnutnější – co bylo dlouho domluvené, na co nám zbyly lvěci, pomůcky, hry a tak podobě.🌱 I tak se toho hodně muselo nakoupit nebo vyrobit. Je to zvláštní pocit nemít kam šáhnout a mít něco po ruce, co by šlo využít… je to vše znovu.
A tak se (zatím) loučíme s akcemi pro veřejnost.🖐 Zatím znamená, že pokud se k nim zase vrátíme, tak někde u nás = v Klice, kde to bude podle nás, kde nemusíme řešit kam zapojíme troubu nebo tavné pistole, kde budou naše věci a naše pravidla, kde se setkáme s radostí a nadšením, kde nám bude dobře abychom se mohli o to dobro dělit s vámi.
Čarodějnice v dětském koutku 🧙♂️🧙♀️ oficiálně poslední veřejná akce. Než bude mít Klika vlastní prostory, musíme tyto aktivity opustit. Důvodů je hned několik.
– nemáme kostýmy, pomůcky, rekvizity
– nedostává se nám čas vše chystat
– nemáme vliv na celkový dojem nebo koncept
– nenacházíme chuť se do toho pouštět jinde
– nemáme divadelní představení pro součást akce
– postrádáme svobodu v programu a musíme improvizovat
– chybí nám velké auto na převoz věcí
– těžko se nám shání prostředky na pronájem
Ale přesto všechno, se se vším pereme dál a jsme na sebe hrdí, že jsme byli po dvou měsících od požáru schopni obstarat přes 800 návštěvníků Dětského koutku a dopřát jim alespoň zlomek z toho kouzelného programu, co Klika umí a uměla vždy vyčarovat doslova z ničeho! 🌀🌟včetně úsměvů na tvářích a radostí z maličkostí
Díky všem a nyní už jinak … 🙏