Klaunský nos – při Klice vzniká Dětská skupina …

V prostorách Motyčkovic kliky od září plánujeme otevřít dětskou skupinu … více o ní samotné se můžete dozvědět na jejím facebooku

Dětská skupina – Klaunský nos – proč právě NOS? 🎈

Když jsem byla zástupkyní ředitele pro soukromou mateřskou školu, přemýšlela jsem o tom, jaký vzdělávací program bych mohla dětem nabídnout, aby byl pro kluky i pro holky, veselý i k zamyšlení, sportovní i kulturní … no jednoduše PESTRÝ a neopakovatelný, aby bylo se vždy nač těšit. Aby to nebyla nuda a stereotyp, aby to bavilo nejen děti, ale i učitele.
Protože Spokojený učitel = spokojené děti.

A jednou odpoledne, když jsem procházela čtvrtí, kde bydlím, vznikl Klaun Kvítko. Kamarád pro děti, smolař i zvědavec, kulišák, ale i chytrák…

Klaun Kvítko provází dětstvím malé kamarády v rozmanitých ročních tématech. Cestuje, objevuje svoje tělo, zkoumá své emoce, poznává rostliny i živočichy, jiné kultury i národy. Navštěvuje pohádkové postavy a k tomu si prozpěvuje, výletuje, tvoří a hraje.

Někdy je člověkem, někdy loutkou, někdy je jen dopisovatelem z dalekých cest, jindy je hlavním hrdinou ve filmu. Do všeho strká svůj červený zvědavý nos, nic ho nenechá v klidu. Tento kamarád bude i nedílnou součástí naší dětské skupiny, která je pojmenovaná právě podle jeho zvídavého červeného NOSU.

Máte zájem o docházku vašeho dítěte do dětské skupiny? Dejte nám o sobě vědět! Vyplňte nezávazný formulář

Napsat komentář