Do Kliky už nejen o víkendu … dětská skupina Klaunský nos se otevře nejmenším …

Po osmi letech strávených v soukromé mateřské školce jsem se vnitřně zařekla, že už školku dělat nebudu. Avšak odříkaného největší krajíc, jak říkala moje maminka.

Mé jméno je Věra Motyčková a děti jsou mým osudem, posláním, životní náplní a velkou životní školou. Vychovala jsem 4 vlastní děti a desítky dalších dětí už 30 let prochází mými programy, tábory a kurzy.
Práce s dětmi mě baví a naplňuje – doslova každou moji minutu dne. Uvědomuji si, že v dětech je naše budoucnost, a že to, co jim nyní dáme my, budou ony předávat dál. Vzhledem k tomu, jak se vyvíjí naše společnost na Zemi, je nutné děti připravit na to, že vzdělávání je celoživotní proces. K tomu, abychom byli v životě šťastní, existuje jediná cesta, a to přes sebepoznání a vlastní růst.
Ve spolupráci s kvalitními kantory a lidmi právě teď vzniká místo pro naplnění programu pro děti, který je zaměřen hlavně na spokojenost dětí a jejich rodičů.

Hlavními body programu pro děti jsou :
DĚTSKÝ POTENCIÁL – hledání talentů a nastavení sebepoznávacích procesů od dětského věku.
PARTNERSKÝ PŘÍSTUP mezi dospělým a dítětem – nastavení pravidel a jejich respektování.
NENÁSILNÁ KOMUNIKACE – schopnost dobře naslouchat, ale i interpretovat vlastní potřeby a přání.

Všechno ostatní :
– spolupráce s rodinou
– individuální přístup
– kreativní a hravé činnosti
– klidné a bezpečné prostředí
– vlastní zkušenost a netradiční zážitky jsou prostředky k realizaci celého programu prostřednictvím osobnosti osob, které o děti pečují.

V dětské skupině Klaunský NOS jsme připraveni o děti pečovat tak, aby byl program naplněn do posledního bodu, ve spolupráci s rodinou.

Těším se, že se potkáme.

Bc. Věra Motyčková

více na facebooku Klaunský nos

Napsat komentář