Výlet za pohádkou 2020

Výlet za pohádkou 2020, tak trochu v jiném hávu! Zlý drak ovlivnil život v celém Českém království, a tak i náš výlet za pohádkovou bude probíhat jinak než vloni… a přesto pohádkově!

Vloni měly rodiny s dětmi možnost vydat se po značené cestě na výlet s úkoly do Kliky a na jejím konci shlédnout pohádku divadla na Kliku. Letos je vše jinak, a tak jsme plánovaný výlet za pohádkou (původně na 30. 5. 2020) upravili, aby si jej mohl užít každý po svém a nedocházelo ke shromažďování v království. A tak …

… v období od 1.6. do 1.9. 2020 je možné stáhnout si online HRU -VÝLET ZA POHÁDKOU na našem webu a podle ní se vydat na dobrodružnou, pohádkovou cestu s vašimi dětmi …

Co je potřeba udělat, abyste si Výlet za pohádkou užili, jak se patří?

– stáhněte si do mobilu aplikaci “WhereYouGo” (v logu má včelku)
stáhněte si z webu naši hru v podobě souboru a tu dle video-návodu přetáhněte do aplikace v mobilu
Start hry začíná na České chalupě, tam se vydejte a začněte s hrou …
– Hra vás dovede pohádkovou cestou až do cíle

ikona aplikace

hra je ke stažení od 1. června – NÍŽE

https://uloz.to/file/IVPYaBJRkTzt/vylet-za-pohadkou-i-gwc

Jak se na cestu připravit?

– mějte vše předem stažené, přetažené a připravené
– mějte plnou baterii/nebo powerbanku s sebou
vyražte na výlet včas, v dostatečném předstihu
Odměna v cíli na vás bude čekat každý den od 8 do 18 hodin.


Jak je trasa dlouhá? Kam dojdu? Co s sebou?

– výletová trasa je dlouhá 4,9 km až 6,8 km, záleží jen na vašem rozhodování
– Dále je potřeba počítat s 20 minutami na plnění všelijakých úkolů – Důležité je vyrazit s nabitým telefonem, nebo powerbankou – aplikace je otesánková (žere hodně baterky)
– Doporučujeme hru během cesty pravidelně ukládat – Pro správné fungování je potřeba mít stále zapnutou obrazovku a polohu
Mobilní data se nedoporučují z důvodu stahování map a tím i veliké spotřeby baterie
– Cesta je s mírnými obtížemi schůdná i pro “terénní” kočárky.
– Aplikace bohužel není funkční pro Apple zařízení

Přejeme příjemné, pohádkové výletování!

Video-návody na různých telefonech – Jak si nahrát naši mapu do aplikace?

Honor 10
Xiaomi
Huawei P10 Light
SONY xperia XA 1

8 komentářů: „Výlet za pohádkou 2020

 1. A vítězem soutěže o nejkratší návod na uložení hry se stává…. Xiaomi! Díky, parádní návody. Těšíme se na zítřejší putování!

   1. Dnes jsme vyrazili za pohádkou ale u loupezníků nam to přestalo fungovat.nejspiš naší vinnou.psalo at najdeme skritka uprostred lesa a nic uz dal nefungovalo.ale i tak hezka prochazka s detmi.dekujeme.

    1. Jsme rádi, že jste si výlet užili i přes lápálie u loupežníků … 🙂 budeme se třeba za rok, těšit na závěr opět v Klice .. . aby vás odměna neminula.

  1. Dobry den, chtela bych vědět, zda je lepsi jet za pohadkou autem nebo radši autobusem. Kam prosim vede trasa? Dojdeme oklikou zpět na Českou chalupu? Děkuji za odpověď

   1. Dobrý den,
    lepší je jet autobusem, protože konec trasy je sice na trase MHD, ale v jiné čtvrti. Pro auto byste si museli zase dojet autobusem.
    Oklikou na Českou chalupu dojdete v případě, že se ztratíte 🙂
    Užijte si výlet.
    MK

 2. Zdravíme,
  my jsme se na Výlet za pohádkou vydali až dnes (termíny “na poslední chvíli” to je naše ;o))
  Trochu jsme se zamotali po cestě od Jezdce k Mlynářovu kameni, kde nám zamrzla aplikace – doporučujeme ukládat, v případě restartu telefonu to zřejmě ušetří kus cesty ;o)
  Cesta nás moc bavila – jak osvobozování Bezhlavého jezdce, tak poponášení ducha, u loupežníků jsme měli štěstí, že byli unavení ;o)
  S heslem jsme došli až do cíle, ale nějak jsme se minuli s odvozem odměn. Tak jsme si jako odměnu naordinovali zmrzlinu.
  MOC děkujeme za prima výlet! Já jsem netechnický typ, takže s náma musela jít mobilně zdatnější kamarádka s dětma, ale zase nás bylo víc a nebáli jsme se loupežníků nic. A už se těšíme na příští rok ;o)
  H+B+K a D+L+P

Napsat komentář