LÉTO S KLIKOU 2020 BUDE!

Dle ustanovení vlády o uvolňování striktních opatření a plánu dalšího postupu je od 8. června možné, pořádat zotavovací akce pro děti a mladistvé do věku 15 let. Akce rovněž nesmí přesáhnout počet 50 účastníků.

Pokud tedy vše půjde jak má, a my doufáme, že dobrým směrem – Klika, jako nezisková organizace naprosto splňuje všechny požadavky a nařízení vlády pro pořádání letních příměstských táborů. Všechny naše tábory jsou již každoročně maximálně pro 20 dětí, program se odehrává převážně venku a děti jsou většinou z Liberecka, nehrozí tedy kumulace velkého počtu dětí, či dětí z různých míst ČR.

Zjednodušeně řečeno, Tábory v létě 2020 s Klikou budou, zde uvádíme popis opatření na táborech s Klikou, pokud to bude vyžadovat aktuální situace:

  1. Osobní odpovědnost každého rodiče, že je dítě zdravé, nesetkalo se s infekční chorobou a nevykazuje známky nemoci. Vždy rodič na začátku tábora vyplňuje Bezinfekčnost – svým podpisem ručí za uvedené údaje. Letos více než jindy.
  2. Důvěřujeme dětem, které nám svěříte. Celou situaci s nimi probereme a zohledníme v pravidlech, která budeme společně tvořit a dodržovat. Včetně osobní hygieny a nošení roušky.
  3. S dětmi budeme převážně venku, abychom eliminovali pobyt v uzavřených prostorách. Nicméně pokud to bude nutné, budeme mít i roušky.
  4. Prostor budeme denně dezinfikovat (zajistíme důkladnější úklid), včetně dezinfekce vzduchu a častého větrání.
  5. Zajistíme dostatek antibakteriálního mýdla – i na pobyt venku.

A co dál?

  1. Dítě je registrováno, registrace je závazná a vztahují se na ní storno podmínky. Zhodnoťte, zda se dítě tábora s Klikou zúčastní.
  2. A. Pokud ANO Dítě písemně přihlašte vyplněním přihlášky a zasláním fotky nebo skenu přihlášky na naši mailovou adresu – info@motyckovicklika.cz. Přijde vám potvrzení o přijetí přihlášky a další postup. Pokud jste již přihlášku poslali, v dohledné době přijde potvrzení přijetí, také jsme vyčkávali, netušili jsme, co bude. 2.B. Pokud NE Dítě písemně odhlašte, ať jej můžeme odstranit ze seznamu účastníků pro další zájemce. Pokud jste již tábor zaplatili, požádejte o storno, bude vám navrácena platba v plné výši.
  3. Do 31.5.2020 – je uvedeno v registraci – pošlete platbu na náš účet a dítko má své místo na táboře jisté. Pokud jste již platbu odeslali, potvrzení vám pošleme. POZN.: Protože vše děláme ručně, potvrzení o přijetí platby vám přijde se zpožděním.
  4. Po přijetí platby (po 31.5.2020) dostanete mail s instrukcemi k táboru, a pozvánku na Informativní schůzku rodičů a instruktorů. Děláme ji proto, abyste se mohli seznámit předem s těmi, kteří vaše děti v létě povedou na táboře. Účast na ní NENÍ povinná.
  5. Týden před zahájením tábora vám přijde upřesňující mail o tom, kde je sraz, v kolik hodin, co s sebou, kde si dítě po táboře vyzvednout – abyste věděli, nač se přichystat.

… Pokud jste vaše dítě na tábor ještě nezaregistrovali, můžete tak učinit 🙂 více v sekci →

V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat! Budeme se těšit na setkání s vámi a hlavně vašimi dětmi. Tel.: 604 873 093, email: info@motyckovicklika.cz

Napsat komentář