Výlety s přespáním a s programem na míru

Máte chuť zkusit něco nového? Tak se pojďme společně potkat a užít si naplno společné setkání.

Možná nás znáte, protože:
– máte naše duhové hady ve školce
– jste u nás byli v Pokoji Láryfáry
– jste byli na našem divadelním představení
– máte ve vaší školce program, který jsme pro vás nachystali
– realizujete některý z našich on line programů
– jsme ve vaší školce realizovali workshop nebo team building pro pedagogy

Každopádně vás rádi opět uvidíme nebo se s vámi rádi potkáme v Klice. Můžete s sebou vzít děti, kolegy z práce či rodiče s dětmi.

Co nabízíme? pro šk. rok 2021/22

Výlety je možné realizovat v termínech duben – červen 2022 po předchozí rezervaci.
Vše záleží i na individuální dohodě, proto nás v případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat.


Výlety pro vaší třídu

Když se chcete dozvědět o sobě a svých svěřencích něco nového, vybočte ze zajetých kolejí! Nabízíme vám výlet s přespáním na jednu, dvě nebo tři noci. Podle toho, jak to cítíte, potřebujete, zvládnete či chcete vyzkoušet.

Klika disponuje prostředím a prostorem, který je uzpůsoben dětem a jejich potřebám a zájmům. Dopoledne a odpoledne jsou pro vás připraveny aktivity na zajímavá témata, večer potom klidné aktivity pro děti a relaxační pro pedagogy.

Přijet k nám můžete na jednu, dvě i tři noci!


Výlety pro vaše rodiče s dětmi

Chcete nabídnout něco nového svým klientům? Přijeďte k nám a více se vzájemně poznejte. Nemusíte chystat program ani pomůcky, a přeci se lépe poznáte.

Klika disponuje prostředím a prostorem, který je uzpůsoben dětem, rodičům i pedagogům – jejich potřebám a zájmům. Dopoledne a odpoledne jsou pro vás připraveny aktivity na zajímavá témata, večer potom klidné aktivity pro děti a relaxační pro pedagogy a rodiče.

Za děti nesou odpovědnost rodiče – uspávání, stravování, hygiena, péče na výletech a při aktivitách.


Výlet pro stmelení kolektivu

Pokud hledáte způsob, jak se naladit, zrelaxovat, zklidnit a společně BÝT. Je tento typ programu právě pro váš kolektiv. Nabízíme víkend pro pedagogy, kde můžete relaxovat, tvořit, hrát si, inspirovat se, společně jít na výlet nebo třeba vytvořit v klidu SWOT analýzu. Víkend, kde nemusíte nic chystat, evaluovat, vysvětlovat, napomínat ani reflektovat. Víkend, kde stačí jen společně být, vzájemně se zastavit a popovídat – vše je zajištěno.


Je vám cokoliv nejasné, potřebujete se na něco doptat? Zavolejte nám na tel. 604 873 093 nebo nám napište mail na info@motyckovicklika.cz